Wpis z mikrobloga

@Nutella85: i jeszcze na pandarze która była zbyt gruba, nie stanął w jej obronie (aż sama go poprosiła, żeby coś zrobił), plus #!$%@?ł ja z programu na rzecz innej dziewczyny, bo tak mu powiedzieli xd
  • Odpowiedz
@Hogataa26: #!$%@?ł bo nie miał własnego rozumu. Zamiast powiedzieć "słuchajcie ja jej nie wyrzucę bo mi na niej zależy" to słuchał innych i robił to co oni mu powiedzieli
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: Dzięki za przypomnienie, jak o tym pomyśle to nie dobrze mi sie robi. Pamiętam jak po całej tej Pandorze, jak rozmawiał z Wiki to on udawał wielkiego pokrzywdzonego, wogóle nie słuchał co Wiktoria ma mu do powiedzenia i co czuje,ważne było tylko to co on czuje.
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: Znam takiego faceta, identycznie wierzga nogami jak się go przyłapie na kłamstwie i kombinowaniu, nie wiem skąd to się bierze? Zachowuje się wtedy jakby go ktoś raził prądem, może to jakieś zachowanie wyuczone w dzieciństwie?
  • Odpowiedz
@yolllx33: Karolina jest z 199 poziomów wyżej od Ciposza, szkoda, że zacznie teraz upadać, już w programie się upodliła. Swoją drogą miałem przyjemność z nią rozmawiać w restuaracji w której pracuje - wydaje się niesamowicie pracowita. Ach #!$%@? czemu ciposz xD
  • Odpowiedz