Wpis z mikrobloga

Wybaczcie mi ale…… Ja nie bardzo rozumiem nagonkę na @kipman1. Ja nie zawsze się z nim zgadzam jak z większością Was tutaj. Wszyscy często stoimy po dwóch różnych stronach barykady w zależności od sezonu czy sytuacji.
Tez miałam z nim tu spiny, ale Mirek jak każdy z nas kieruje się swoimi emocjami, doświadczeniem i wiedzą. Myśle, że w kwestii internetowego światka i follow wyjaśnił nam naprawdę dużo, sensownie i rzeczowo. Ja mu szczerze dziękuję za to. Jesteśmy tutaj kroplą w morzu jeżeli chodzi o nabijanie follow w SM komukolwiek. Przecież mało kto z nas obserwuje uczestników poszczególnych edycji. Dlaczego niby Kipman miałby na Wykopie pracy szukać? Wśród garstki …. Bo ilu nas tu jest na tagu? 100-200 osób? To niedorzeczne dla mnie jest! Ja Mirka szanuje…. Teraz to już chyba najbardziej za cierpliwość do nas i wytrwałość

Teraz możecie mnie ukamienować i tak powstanę jak Feniks z popiołów bo kto mi niby zabroni (ʘʘ)

#hotelparadise
  • 46
@Czarnaowcas: @Rosalinea: chodzi też o to, że kreuje sie na bardzo obiektywnego, a przede wszystkim na znawce podpierając się "faktami" z realiow SM, ale liczą się tylko fakty dotyczące przeciwników Żmii. Ani slowem zle sie nie wypowiedzial o ich fatalnym zachowaniu po odpadnieciu a wrecz wypowiadal się jaki super kontent robili... no zajebisty ssanie polików i jaranie na laweczce...
@ddonewry927: Takie miałem zdanie - laska nie nosiła nawet odpowiedniej bielizny czy kostiumu kąpielowego który sprawiłby żeby na starość nie mieć piersi do pasa. Dla porónania Laura potrafiła o siebie zadbać. Biorąc pod uwagę jej młody wiek takie było moje zdanie - wszystko jest kwestią perspektywy.
@Rosalinea: skoro ktoś,taki 'światowy",zapracowany,siedzi tu i chce mu się wychwalać taką żmije(wcześniej Vanessę),to znaczy,że uznaje ten tag za w jakiś sposób cenny,skoro to robi.Wychwala,nawet jak nie ma co wychwalać,jak daje doopy,to złego słowa nie napisze,za to kieruje,jak może uwagę w kierunku innych.Nie martw się-nie robi tego bez potrzeby.Poza tym lepiej,że tak o nim tu sądzą.Bo inaczej trzeba by go traktować w kategorii zboka,kogoś niebezpiecznego.Starszy facet,po 40-ce,a zachwyca się niezdrowo jakąś ledwo