Wpis z mikrobloga

(tam chyba zniknął wpis, a komentarz już napisałem xd)

@LuckyStrike: nie no poważnie, szukałem na polskim youtube gdzie mogłem - Weronika Truszczyńska 1+/10 (cenzura w komentarzach, brzydka :/, półfilmu o włosach, zero konkretów i informacji rynkowych), Raport z Państwa Środka - fajny miał insight rynkowy, ale nie mówił po chińsku w materiałach i teraz jeszcze się przeprowadził do Kambodży, a reszta youtuberów to jakieś zakochane w chenshanach kulturowe świry, także mimo, że masz tutaj jakąś awersję wśród magazynierów na tym portalu to trzymam kciuki za Twój kanał i mam nadzieję, że materiały osiągną kiedyś poziom Gonciarza z Japonii w 2017 B)
  • 5
@4WgH: gdzie, gościu poparł masakrę ludności cywilnej? Powiedział tylko jakie takie ruchy i podejście władz skończyło się dla realizacji ich planów i w efekcie gospodarczego poziomu Chin


Czemu ja wgl odpisuje komuś kto ma język polski na poziomie kija od szczotki
życie to dżungla i mimo, że ja zawsze popieram wszelkie protesty i to co robią w Chinach od ZAWSZE to jest zamordyzm, ten kraj jest dowodem na to, że centralne sterowanie + ZAMORDYZM + pomysł + trochę szczęścia i ignorancja Zachodu to przepis na sukces gospodarczy