Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: teraz się brandzlują nad tym zabójstwem Ukrainek przez Ukraińców + jest pełno komentarzy że mimo, że tamto zabójstwo zostało popełnione przez Polaka to i tak bez znaczenia bo już rosną macki ukraińskiej mafii i to tylko kwestia czasu aż, będą u nas mordować polaków codziennie.
@dzangyl: nie widziales jak sie ukrainki zesraly na roznych grupach jeszcze nie wiedząc ze ro Ukrainiec ubił Ukrainki, bylo stękanie jak to w Polskę robi sie coraz bardziej niebezpiecznie i strach wychodzic samemu na ulice(no ciekawe dlaczego), jak to Ukrainki sa najbardziej prześladowaną grupa w Polsce i było tak jeszcze przed wojną, ze tak na prawdę to Polacy nie lubia ukraincow tylko rzad im kazal pomagac to pomagali ale teraz juz
@alfaiomega1: to jest spirala wzajemnego nakręcania paranoi ksenofobicznej, zaczęło się od małych rzeczy - stękanie o Wołyniu, antyukraińskie bazgroły na murach, potem przeszło w kierunku nękania wolontariuszek zbierających na pomoc Ukrainie przez pewnego patostrimera z FB który ma już chyba milion wyświetleń z tej akcji, fake newsy jak w przypadku zabójstwa na Nowym Świecie i tak nakręca się ta spirala wzajemnych nieporozumień i nienawiści że Ukraińcy zaczynają się już bać, nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: po prostu od Ukraińców mamy wyższe wymagania. Nie chcemy aby był mordercą, gwałcicielem, złodziejem, bo tego elementu mamy w kraju wystarczająco wiele. A jeśli przyjeżdżają do nas ludzie z kraju który w tych statystykach wypada 2 razy gorzej od Polski, to wiadomo że tego elementu do nas trochę napłynie.
@NaczelnyWoody: Ja się czuje złe z tym ze płakałem ze policja nie podaje do publicznego info tego ze to byli Ukraińcy, jak czas pokazał to neon you Ukraińcy wiec nie podawali niesprawdzone informacji w czasie gdy kolesi poszukiwano, wstyd mi i jak starałem się być czujny pro po info w mediach tak już teraz do każdego jestem nieufny, głupio mi, ale to na pewno nie było podyktowane jakaś niechęcią do Ukraińców
@NaczelnyWoody: Dziwi Cię to? Nadchodzi kryzys, PiS zrzuca ceny na wojnę a nie swoją idiotyczną politykę, a wojna toczy się między Rosją, a Ukrainą. Prosty chłop jak ma za coś płacić 2x więcej niż pół roku temu szuka winnych.
Tak samo gdy nadchodził kryzys gospodarczy w Niemczech 39' wina spadła na Żydów
Fajnopolacy ciągle bronią ukraińców jakby co najmniej byli świętsi od samego Jana Pawła II... To nie tak, że dużo problemów społecznych z nimi związanymi miało miejsce wcześniej xd

Artykuły z Przemyśla chociażby
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/1796,studenci-pwsw-ukarani-za-zdjecia-z-flaga-upa
https://przemysl.naszemiasto.pl/bandera-bohaterem-protesty-na-podkarpaciu/ar/c1-299592
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ukraincy-spod-znaku-bandery-domagaja-sie-przemysla/c55lygt

Wszystko jest czarno-białe, tak samo było z covidem - już #!$%@? nikt nie pamięta co było wcześniej XDD
@NaczelnyWoody:

1% najbardziej patologicznych Polaków nie wywalimy z kraju na zbity pysk kierując się kryterium narodowym i musimy żyć z tą patolą.
1% najbardziej patologicznych Ukraińców - możemy uniknąć jeżeli będziemy weryfikować ich na granicy i odmawiać wjazdu tym którzy mają nasrane w papierach.

Mam nadzieję że nie masz poglądu "wpuścmy wszystkich, potem się ustali kim są"