Wpis z mikrobloga

Dotacja na JDG przyznana, ale umowa jeszcze niepodpisana. Tak sobie wklepałem do excela swoje planowane zakupy i mi wyszła nawet stówka mniej niż przyznali i zrodziło się we mnie parę pytań:
1. Jak np miałem rzecz X wpisaną za 8999 zł a jednak finalna cena wyszla 9299 zł - imo to jest logiczne że jak robiłem te specyfikacje ponad miesiąc temu to ceny mogły sie zmienić, ale czy taka wyższa kwota może przejść czy jednak musze kombinować i szukać żeby się zmieściła w tych 8999 zł.
2. I np rzecz Y wyszła mi 3 stówy taniej i w te miejsce chce kupić rzecz X o 3 stówy drożej właśnie - może tak być?
3. Wszystko już skompletowałem, kwoty zadeklarowane przeważnie się zgadzają albo są ciut wyższe/niższe a i tak mi wyszło 100 złotych mniej niż mi przyznali - to co mi zostało im po prostu zwracam czy jest ciśnienie na to żeby się ta kwota wydana zgadzala co do złotówki? Aż tak mi nie zależy na tej stówie no bo skompletowałem wszystko to co chcę i nie robi mi różnicy że wezmę rzecz Z o sto złotych droższą, byle droższe bylo skoro ta rzecz Z jest akurat np w promocji.

Generalnie i tak pewnie o to dopytam ale ciekawość mnie tak zżera że już nie mogę wytrzymać XD

#dotacje #urzadpracy
  • Odpowiedz