Wpis z mikrobloga

@blacklef2: byq mam w cholere kart wlasnie podrob ktore kupowalem na targu chyba w 2004 i potem tymi podrobami sie w szkole wymienialo xD Te co mam w tym boksie to oryginalne konami ktore ostatnio kupilem w sumie xd Robie to z czystego syntementu bo nigdy nie gralem jako tak tymi kartami fizycznie, ale chcialbym kolekcjonowac - chcialem tez kupic mange po angielsku od poczatku ale nie ma jak...
Ja to jeszcze okazjonalnie w gimbie grałem na przerwach, pamiętam raz miałem jakąś mega podróbe nieczytelną (akurat Duel Masters) i zagadałem do nauczycielki angla na przerwie zeby mi wytłumaczyła jaki jest efekt tej danej karty. Kiedys to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blacklef2: A to my za karty u katechetki mieliśmy przypał, bo potwory i wgl xD ciemnogród masakra jak sobie pomyślę teraz. Fajnie, że się odezwałeś, kolejna osoba co pamięta. Zawsze mówię, że trochę Yu Gi Oh bez echa przeszło w Polsce, Pokemony kazdy pamieta i ile osob lazilo i gralo w ten Pokemon Go. Ciekawe czemu tak. Jak znajde kiedys te tazosy z Yu Gi Oh to Cie zawolam, bo wiem,