Wpis z mikrobloga

Najlepszą antykoncepcją dla Polaka jest zdjęcie typowej Polki po urodzeniu dziecka. Dlaczego polskie kobiety całkowicie przestają o siebie dbać po narodzinach potomstwa? Kiedyś myślałem, że to efekt braku czasu albo biedy, jednak wraz z tym jak zacząłem podróżować, jak zobaczyłem kobiety z Ukrainy (na Ukrainie byłem tylko 2 razy w życiu, miałem mały podgląd na ten świat) jestem ciekawy co jest przyczyną?

#zwiazki #przegryw
  • 9
Najlepszą antykoncepcją dla Polaka jest zdjęcie typowej Polki po urodzeniu dziecka.


@Proba_Ratowania_Poziomu: +1 mireczku. Dodałbym do tego wkaźnik BMI powyżej 20. W takich przypadkach nie ma nawet szans na skuteczną penetrację.

Dlaczego polskie kobiety całkowicie przestają o siebie dbać po narodzinach potomstwa?


@Proba_Ratowania_Poziomu: Przykład jak zawsze idzie od rodziców. Jeśli rodzice nie dbali o siebie po wysraniu gówniaka to tak samo będzie u ich dziecka. A u nas co czwarty
@AssRock: żartujesz, co 4? https://www.money.pl/gospodarka/daleko-nam-do-wlochow-czy-francuzow-ponad-polowa-doroslych-polakow-ma-nadwage-6664722608175904a.html

@krecikpl: zasadniczo to naczynia połączone, jeżeli ktoś nie dba o samego siebie, nie zadba o nic innego.

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: fakt, Polki to mocno przeciętne kobiety bazujące na micie z PRL, mimo wszystko, można być przeciętnie ładną i bardzo atrakcyjną kobiecą, kobietą.