Wpis z mikrobloga

mirki, jakie #sluchawki do #muzyka, ewentualnie do #gry. dokanałowe jakieś, albo całkowicie nauszne. jak nauszne, to fajnie jakby dobrze izolowały. phillips shp-2000 i pochodne raczej odpadają. proszę o propozycje poniżej 100zł, bo budżet napięty jak plandeka na żuku. ;)

#kiciochpyta #kupujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k4k7u5: Jak dokanałowe w tej cenie, to polecam a-JAYS One. Dosyć trwałe i się nie plączą. Dźwięk dużo głębszy od senków z komentarza powyżej. No ale to dokanałówki
  • Odpowiedz
@Shodan56: dosyć krótko ich używałem, ale one miały taki jajowaty kształt o ile dobrze pamiętam i małżowina uszna nie mieściła się do środka tylko była przyciskana przez słuchawki do głowy :(.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: nie no takich nie szukam, wystarczy że gąbka obejmie ucho. te shp2000 były spoko pod tym względem ale tak jak pisałem - nie izolują :(. a może się szarpnę i kupię sobie aurvany? ale one z kolei nie nadadzą się na stok :(.
  • Odpowiedz
@k4k7u5: Chociaż teraz tak myślę czy te drugie na pewno mieściły ucho bo średnio pamiętam. Byś musiał poszukać. Są też Superlux HD660 ale to tylko jak szukasz słuchawek do domu i masz cokolwiek poza zintegrowaną kartą dźwiękową w komputerze.
  • Odpowiedz
@k4k7u5: Nie, są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Nie polecałbym Ci w tej cenie kupować słuchawek nausznych z prostej przyczyny - będą grały płasko, a izolacja będzie na miernym poziomie.
  • Odpowiedz
Jak dokanałowe to Brainwavz, Delta lub Alpha. Sam posiadam te pierwsze, gram w nich, słucham muzyki na mieście, nie mam na co narzekać na prawdę. Po kilku miesiącach użytkowania zero przetarć na kablu. No i całkiem rozsądna cena.
  • Odpowiedz