Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam komu to powiedzieć a muszę.
Firmowy grill w piątek. Zaczęło się normalnie. Jedzenie, drinki, rozmowy itd. Po jakimś czasie rozpaliliśmy ognisko i przysiadła się do mnie najładniejsza dziewczyna w firmie. To w jaki sposób do mnie mówiła, dotykała mnie(na początku niby przypadkowo) był jednoznaczny. Czułem się trochę nieswojo przy wszystkich znajomych. Poza tym jestem żonaty i mam 2 dzieci. Ona po czasie już w ogóle się nie krępowała. Cały czas gładziła mnie po udach, przytulała się, kładła się na mnie. Nawet przez spodnie dotykała mojego krocza a moja rękę kładła sobie na piersi. Myślę ze to kwestia alkoholu i obawiam się że w poniedziałek może nic nie pamiętać a chciałbym z nią o tym pogadać. Nie kontaktowałem się z nią, wolę poczekać do poniedziałku bo wiem że weekend spędza u swojego chłopaka.
Nie wiem co o tym myśleć. Jest naprawdę ładna i w pracy mega dobrze się dogadujemy. Nie chcę psuć tej relacji z nią ani z żoną a pokusa jest duuuuuuuża...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b9332c32077445f9d255e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska molestuje i obmacuje żonatego typa z dwójką dzieci przy wszystkich ludziach z pracy? XD były w tej bajce smoki, czy jest tępą Karyną, która nie dość, że chce rozbić rodzinę, to jeszcze robi sobie wstyd na całą firmę?

Nie dość, że bez godności i zasad, to jeszcze psycholka alert, skoro się nawet nie potrafi z tym kryć w robocie. W sumie, byłoby spoko, gdyby jakiś znajomy z pracy podkablował