Wpis z mikrobloga

"W jedną z sobót zostałem zaproszony na imprezę w pobliskim klubie, oczywiście w roli seksownej kobiety. Zrobiłem nieziemski makijaż, założyłem czarną mini sukienkę i wysokie szpilki, moje usta błyszczały mocniej od jupiterów nad parkietem. Raz za razem dostawałem od nieznajomych drinki, wystarczył jeden czarujący uśmiech w stronę zafascynowanych chłopaków. Długo ćwiczyłem wieczorami kocie ruchy, wyglądałem więc zjawiskowo i obłędnie kobieco."

https://opowiadania-crossdressera.blogspot.com/2022/05/zonierz-w-sukience-cz-i.html

#ladnetranski #crossdressing #crossdresser #transblogasek
gbela - "W jedną z sobót zostałem zaproszony na imprezę w pobliskim klubie, oczywiści...

źródło: comment_1654332248ZpZytx7evtdN3N5vkXHQbR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaniElizabeth34: hmmm po prostu informuje.rownie dobrze mogę napisać do autora postu, że niepotrzebnie to wypisuje bo nikogo nie obchodzą jego fantazje.jednak tagi to dobra rzecz.
  • Odpowiedz
@mikeeho: Ja swoje treści taguję, i nie oczekuję, że będziesz je czytał, ani nie oszukuję, że znajdziesz w nich co innego, niż szukasz. Kocham, to co robię, i inni jak widać podzielają moją pasję, więc szanujmy się nawzajem. Ja na pewno nie będę łazić po Twoich wpisach i komentować, że mnie nie interesują. Amen, zakończmy na tym temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz