Wpis z mikrobloga

Kierwa, wstałem z rana i znów mam to uczucie żalu do #blablacar że nadal nie zrobili opcji pokazywania wszystkich przejazdów startujących z danego miasta. Jakie to by było pomocne przy spontanicznych wyjazdach i turystyce, a tak wszystko psu w dupę ()

A co najciekawsze w drugą stronę jest taka opcja, można zobaczyć wszystkie przejazdy do miasta docelowego, to jaki problem wprowadzić w drugą stronę taką opcję.

Jak mnie to boli, że przez to mnie omija tyle możliwości ciekawych podróży że aż spać nie mogę. @BlaBlaCar zrób coś z tym bo mnie krew zalewa()
szaman136 - Kierwa, wstałem z rana i znów mam to uczucie żalu do #blablacar że nadal ...

źródło: comment_1654314729I8cK9xIRQaG3uR3HpFw6cB.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szaman136: nic nie zrobią aplikacja blablacaru to gówno które do dupy działa i psuje się cały czas a aktualizacji to z kilka lat nie było
  • Odpowiedz
  • 10
@k8lin no ja na pewno bym częściej korzystał z aplikacji gdyby coś takiego było. Na głupie wakacje jak łatwo można by się dzięki temu wybrać
  • Odpowiedz
@mistejk: tbh to jak patrzę ceny u tych Januszy na blabla to pociągiem mam taniej a czasem autem dorzucam 20-30zł i jadę swoim xD

Ostatnio widziałem ceny za Łódź - Katowice w okolicach 30-40zl. Jak dodasz do tego jakieś 8zl na bilety na tramwaj (bo odjazd/przyjazd zwykle na zadupiu) to opłacalność jest zerowa.

Też próbowałem ostatnio dać ogłoszenie. Zaznaczyłem że jazda bezpośrednia i co? System sam mi zaczął dawać jakieś kursy
  • Odpowiedz