Wpis z mikrobloga

Gdyby nie ból dupy wykopków to nawet nie zauważyłbym że jest jakiś pride month


na pewno byś nie zauważył że firmy nagle wstawiają tęczowe flagi na swoich social mediach xD tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to może zacznijcie używać internetu do innych celów niż wykop xD

na pewno byś nie zauważył że firmy nagle wstawiają tęczowe flagi na swoich social mediach xD tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@malinq: żeby wchodzić na socjale delmy, pepsi czy biedronki i sprawdzać czy zmienili avatary? xD Ja unikam oglądania reklam jak ognia, nie wchodzę na socjale firm, bo i po co
  • Odpowiedz
@ElLama: nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że o pride month dowiesz się z social mediów innych firm, skoro normalnie serwisy informacyjne mają swoje artykuły. Ale chyba lubisz dyskutować z własnymi argumentami co?
  • Odpowiedz
@malinq: żeby wchodzić na socjale delmy, pepsi czy biedronki i sprawdzać czy zmienili avatary? xD Ja unikam oglądania reklam jak ognia, nie wchodzę na socjale firm, bo i po co

@ElLama no niektórzy muszą wejść na stronę Pepsi, i zobaczyć tęczowa flagę, żeby poczuć przypływ adrenaliny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
no niektórzy muszą wejść na stronę Pepsi, i zobaczyć tęczowa flagę, żeby poczuć przypływ adrenaliny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@uriel_ck: wiesz z autopsji czy chwalisz się swoimi projekcjami? xD
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: no faktycznie #!$%@? nie da się nie zauważyć, że 120% korporacji wstawia sobie nagle tęczę na profilowe i wstawia rzewne teksty o prawach i lewach. Ale 1 lipca już nie, a u Arabów to w ogóle xD
  • Odpowiedz
na pewno byś nie zauważył że firmy nagle wstawiają tęczowe flagi na swoich social mediach xD


@uuugg: Ja na przykład nie zauważyłem żadnej tęczowej flagi w social mediach firm które obserwuję¯\_(ツ)_/¯. W zasadzie, to gdyby nie prawacki spam na wykopie, to nawet bym nie zauważył, że jest pride month.
  • Odpowiedz
Ja na przykład nie zauważyłem żadnej tęczowej flagi w social mediach firm które obserwuję¯_(ツ)_/¯. W zasadzie, to gdyby nie prawacki spam na wykopie, to nawet bym nie zauważył, że jest pride month.


@Villanova: tak, tak, lewactwo nigdzie nie widzi tęczy choć wszystko obsrane tęczowymi flagami, za to doskonale wszędzie widzi kataloskie spiski i wprowadzanie ciemnogrodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
faktycznie #!$%@? nie da się nie zauważyć, że 120% korporacji wstawia sobie nagle tęczę na profilowe


@jacjag: Nie wiem jak myślisz, że inny ludzie żyją, ale gwarantuję, że zdecydowana większość nie ma pojęcia o żadnych "profilowych" korporacji ani nawet nie czyta tego marketingowego bełkotu co tam zamieszczają. Interesuje to może kury domowe, jakichś instagramerow i zommerów dla których fejsik to całe życie i każda zmiana avatarka jest głęboko przeżywana.
  • Odpowiedz