Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam bardzo dużo pomysłów na napisanie wpisów, które wniosły by jakieś spostrzeżenia, być może jakąś mądrość, która nie jednemu by pomogła, ale moje słownictwo w ostatnim czasie wyparowało plus nie umiem do końca zebrać myśli od pewnego czasu gdy zaczęły się moje dolegliwości zdrowotne. Dzisiaj spróbuję zrobić ankietę, którą obiecałem @dizzy126
#przegryw
  • 13
@malanga: nie wiem jak to ugryźć. Z jednej strony masz oskarków, którzy faktycznie szkodzą tagowi, ale z drugiej przychodzą tu nowi ludzie, którzy nie atakują i czasem włączą się w jakąś dyskusje i przy okazji swoje jakieś spostrzeżenia napiszą. Ja sam jestem failed normie i z nikogo nie szydziłem i nie atakowałem.
@Kindybal_xD: i dopiero teraz się czepiasz? Już parę miesięcy temu o związku pisałem. Poza tym jeśli dla ciebie nieudany związek to wygryw to życzę ci żebyś związał się z kobietą, która będzie ci doprawiała rogi i robiła awantury o byle gówno, wtedy to będziesz prawdziwy wygryw ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kindybal_xD: dlatego od 3 lat żadnej nie miałem a tamta była jedyną dziewczyną jaką miałem, przez którą kompletnie zraziłem się do płci przeciwnej? Nie wiesz co #!$%@?, poza tym nie siedział bym tu 1 rok z hakiem gdybym był takim osobnikiem jakim mnie widzisz.