Wpis z mikrobloga

Chciałabym wam podziękować na szybko bo zaraz lecę do roboty na 10h fizycznie orać na przeciwbólowych ehh tak to jest HP się kończy i wraca codzienność xD Ale dużo radości, dużo #!$%@?, dużo śmiechu, dużo smutku i dużo wsparcia mi tu daliście <3 W ogóle to my powinnismy swój hotel nakręcić albo się spotkać jako ekipa #takimamytag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że w HP6 zostaniecie komentować z nami (tak, wy zielonki też, nawet te opłacone) i HP doczeka się 14 jak nie 17 edycji xD
Ten sezon mi się bardzo podobał, HP4 podłamało mnie psychicznie a tutaj parę osób ratowało poziom, już pierwsze odcinki były zabawne i uczestnicy też okazali się jak to się mówi charakterystyczni, z osobowością? No każdy się czymś wyróżniał także bardzo fajne castingi. Ogółem nie było tak źle i szybko zleciało, czyli byle do sierpnia? ^^ Udanych wakacji wam życzę i nie skaczcie na główkę lov <333

@Rosalinea @Lolek1011 @bubba222 @crazy_frog @Kakarot_Z @leemealitie @slepauliczka @Dewasta @SokMalinowy @Hogataa26 @yolllx33 @agahej @agulana @Wojko jesteście super kocham was <333333

#hotelparadise
  • 47
  • Odpowiedz
@Opportunist: ojej dziękuję <3 fajnie było być z Tobą w jednym teamie. Chociaż na początku sezon był dla mnie nudny i zaczęłam go oglądać bardziej uważnie od połowy to i tak uważam że to była całkiem fajna edycja! To zobaczenia w HP6! Buziole
  • Odpowiedz
@Opportunist: #takimamytag piękne ( ʖ̯) musi mnie coś bardzo ruszyć, żebym zaczęła się udzielać (np. niechęć do Elizki), wiec ja tu głównie jako obserwator - toteż dołączam się do podziękowań, robiliście mi wszyscy cudne wieczory. W ogóle uważam, ze HP powinno się oglądać jednym okiem, drugim śledzić wykop, inaczej nie ma zabawy
  • Odpowiedz
@Opportunist: właśnie czasem się pojawiają takie anegdotki, ze strasznie mi szkoda, ze mnie tu nie było XD nicki wygrywają, Gjacz czy Remiziak ahhh, może ten szósty sezon to będzie memowa petarda, tak się łudzę
  • Odpowiedz
@Opportunist: O jeeeej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak miło. Jesteś cudowna( ʖ̯)

Ja również dziękuję wszystkim za wszystkie emocje, żarty, spiny, szydery, memy i za Waszą niezawodną obecność na #takimamytag. Nie wiem, czy bym oglądała ten program bez Was.

Oprócz niezawodnej i jedynej w swoim rodzaju @Opportunist,

dziękuję także wszystkim, którzy zostali już wymienieni i mojej Wykopowej rodzinie:
  • Odpowiedz