Wpis z mikrobloga

hej, spodobaly mi sie jednorazowe epapierosy, w szczegolnosci Artery Abar 900 (niedostepne w PL) oraz Artery King (troche lipne ale nie ma tragedii).

Czy da sie zwyklym modem podem czy inna wersja nie-jednorazowej efajki osiagnac taki smak? Tam jest sol nikotynowa, pytanie czy to zalatwiloby sprawe

I tutaj chcialem sie zapytac juz pomijajac kwestie jednorazowych - jakie mody pody boxy itp polecacie?

Do tej pory mialem Voopo Drag S i stwierdzam ze to jest wielkie gowno. Przecieka, z czasem nowe grzalki nie pomagaly, przez przeciekanie zalalo mikrofon no ogolnei moglbym wymieniac - szajs

Polecicie cos?

#epapierosy #epapieros #vape #vapenation
  • 14
  • Odpowiedz
Czy da sie zwyklym modem podem czy inna wersja nie-jednorazowej efajki osiagnac taki smak?


@nayax: Tak, zalewając poprostu liquid do tanka w normalnym epapierosie z dobrą grzałką, one niczym się nie różnią od zwykłych poza tym że są jednorazowe. Jedyna różnica to to że jednorazówki zazwyczaj mają sole nikotynowe (innny "kop" od nikotyny) oraz są przesłodzone aby zasłonić #!$%@? aromat (aczkolwiek to też się tyczy tanich liquidów). Jeżeli szukasz czegoś małego
  • Odpowiedz
@CabalEnjoyer: ok jak sie domyslam ten lost vape jest z dobra grzalka.
myslalem ze voopo bedzie dobre, te grzalki PnP to jakis shit czy co? Na poczatku bylo ok a pozniej nawet po zalozeniu nowej grzalki tragicznie smakowalo.

A jakie wieksze bys polecil??
  • Odpowiedz
@nayax: Zakładając grzałkę wlej pare kropli na watę w środku i po włożeniu i zalaniu pojemnika odczekaj chwilę tak z 2-3 minut i wtedy pal. (załączam filmik poglądowy)

Co do większych sprzętów no to tu już wybór jest duży (zakładając że się nie żyje w PL albo zamawiając z europy) i tu już zależy od preferencji i tego czy chcemy się bawić w gotowe grzałki odrazu z watą czy jesteś w
CabalEnjoyer - @nayax: Zakładając grzałkę wlej pare kropli na watę w środku i po włoż...
  • Odpowiedz
@CabalEnjoyer: hmm no tak nie robiłem.. ale czekałem aż namoknie te kilkanaście minut

w sumie moglbym sprobowac z opcje z wkladaniem waty. Nie rozumiem co to znaczy wygrzac wate :/.Cos z tego segmentu jest godne polecenia?
  • Odpowiedz
w sumie moglbym sprobowac z opcje z wkladaniem waty. Nie rozumiem co to znaczy wygrzac wate :/.Cos z tego segmentu jest godne polecenia?


@nayax: Ogólnie montaż jest prosty i wygląda jak na filmiku poniżej, co do polecanych sprzętów to ja od siebie mogę polecić kylin mesh pro i do tego jakieś zasilanie np Lost Vape Thelema Quest + akumulatory wysokoprądowe ( np. sony vtc9) i ładowarka. Aczkolwiek pytanie brzmi czy chce
CabalEnjoyer - > w sumie moglbym sprobowac z opcje z wkladaniem waty. Nie rozumiem co...
  • Odpowiedz
@CabalEnjoyer: wyglada ok tylko nie rozumiem skad sie biora te hotspoty. chyba chodzi o to że w jednym miejscu sa za duze odleglosci pomiedzy petlami drutu i energia gromadzi sie na tym koncu zamiast rozchodzic rownomienie

200 za sam tank to sporo.. no ale przemysle to bo w sumie fajna zabawa.
do tego wlasna mieszanka liquidu i mozna leciec, mam nadzieje ze znajde jakies sole w wiekszych butelkahc

dzieki!
  • Odpowiedz
wyglada ok tylko nie rozumiem skad sie biora te hotspoty.


@nayax: Hotspoty to miejsca zwarcia grzałki, przechodzi przez nie największa ilość prądu powodując iż dana część rozgrzewa się mocniej od reszty.
  • Odpowiedz
@nayax: Ja polecam jednorazówki z fume vape. Za 49 ziko mam 9 dni palenia. Smak do końca super, duży wybór smaków i jest chłodził
  • Odpowiedz