Wpis z mikrobloga

Widzę że sony robi wszystko by sromotnie przegrać z xboxem XD Na obecną chwilę to poza vrami który nie jest dla każdego to nie widzę żadnej przewagi ps5 nad nowym xboxem a znając życie to i ten vr lada moment na pc wyląduje w ramach gamepassa. Głupi człowiek był lata temu że zaufał sony i kupił ps4 zamiast xboxa.
#ps5 #gry
  • 45
  • Odpowiedz
Widzę że sony robi wszystko by sromotnie przegrać z xboxem XD Na obecną chwilę to poza vrami który nie jest dla każdego to nie widzę żadnej przewagi ps5 nad nowym xboxem a znając życie to i ten vr lada moment na pc wyląduje w ramach gamepassa. Głupi człowiek był lata temu że zaufał sony i kupił ps4 zamiast xboxa.


@Asterling: nom, Sony upada bo puszcza na PC gierkę, którą i
  • Odpowiedz
@Asterling: ps4 to dobra konsola przecież tak naprawdę to za 2-3 lata okaże się kto ma lepsze gry, Xbox ma tylko forze póki co którą zresztą można ograć na pc. Ale czy wyścigi to aż takie interesujące gry?
  • Odpowiedz
@Cinkito: No tyle że zaraz to już wszystko wydadzą na peceta więc czym niby mają konkurować z xboxem? W obecnej generacji sony wydało droższą i gorszą konsolę, zrobili nikomu niepotrzebny a przy tym kijowy abonament na wzór gejpassa a do tego większość gier wydają na pc. Patrząc na to jak im idzie sabotaż to i pewnie ostatni argument czyli vr zrobią w wersji pecetowej.
@MisPluszowyZWadaWymowy: A no chciałbym
  • Odpowiedz
No tyle że zaraz to już wszystko wydadzą na peceta więc czym niby mają konkurować z xboxem? W obecnej generacji sony wydało droższą i gorszą konsolę, zrobili nikomu niepotrzebny a przy tym kijowy abonament na wzór gejpassa a do tego większość gier wydają na pc. Patrząc na to jak im idzie sabotaż to i pewnie ostatni argument czyli vr zrobią w wersji pecetowej.


@Asterling: przecież te gierki na PC wychodzą
  • Odpowiedz
@Cinkito: Days gone wyszedł z mniej niż dwurocznym opóźnieniem więc nie jest to jakoś długo a jak patrzę na to co robią to i to opóźnienie będzie coraz mniejsze z biegiem lat. Co do vra to niech robią jak najbardziej bo odbiorą sobie dzięki temu już ostatnią przewagę nad konkurencją.
@MisPluszowyZWadaWymowy: No patrząc na to że z nowszych exów wyszło już dosłownie wszystko poza chyba tsushimą która też
  • Odpowiedz
No jakbym kupił ps5 dla tego moralesa to bym się dopiero poczuł jak frajer skoro wydają go na pc po zaledwie półtora roku.

@Asterling: ale na co sony w ogole taki gracz ktory kupuje ps5 tylko dla exow a w reszte gra na pc?
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: No i to wszystko niedługo pewnie na pc wyjdzie więc taki to interes. Naprawdę coraz mocniej się zastanawiam nad kupnem ps5 bo poza tym że sobie mogę teoretycznie zagrać ten rok wcześniej w coś to pod każdym innym kątem przegrywa z konsolą od billa bramy.
@SmugglerFan: Ja np kupiłem ps4 dla exów ale przy tym kupowałem też multiplatformy skoro miałem już konsolę. Gdyby już wtedy mieli taką
  • Odpowiedz