Wpis z mikrobloga

Tak podsumowując jeden z najlepszych sezonów. Ani nie tak cukierkowy jak 3 ci , ani nie tak hardcorowy jak 4. Widać że się zaprzyjaźnili ( raczej grupkami bo Laurs nigdy nie zaprzyjaźnil się z Eliza ani Olivka z Domą). Najgorszy uczestnik jak dla mną zaraz za żmijami Doma i Karo, na dokładkę Kapsel. Najfajniejsze Laura ( bo ufam jej że jest szczera) i Wiki. Jedna z najważniejszych cech tego sezonu to najbardziej żenujące że wszystkich sezonów odejście i zachowanie na Pandorze zadufanej w sobie pary dobrze odgrywającej relację. Ale to nie takie proste moje ptaszki sparować się na początku, a potem uważać na kazde słowo i wszystko planować żeby bezproblemowo dojść do finału.
#hotelparadise
  • 11
@Barbarellaa: dla mnie jeden ze słabszych, początek się zapowiadał nieźle, ale poza aferą frajerską nic mi nie zapadło w pamięć. Nawet przesłodzony HP3 miał swoje momenty (LUIZAAAA, Bujaka itp) a tu z niczego nie można się bylo pośmiać. O jeszcze Lektor osiągnął dno tymi swoimi morałami. Zawiodłam się ogólnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Barbarellaa: Akurat tu sie z tobą zgadzam, tez ta edycja nie była moim zdaniem zła. 2 wciaz najlepsza, a 4 moim zdaniem srednia, po prostu Ci ludzie byli słabi. W tym willa na duzy plus, troche sie działo, moze zabrakło większej stabilności w parach i jakichs strategii, bo DeMokrAcJa, ale ostatecznie raczej na plus, końcówka tez bardzo oddaje XD