Wpis z mikrobloga

Jakie macie podejście do łączonych frakcji? Ja jako gracz alliance dalej gardzę hordą i jak ktoś chce inva do party to nie przyjmuje. Wyjątkiem są taureni których bardzo szanuję ale jak nie daj Boże jakaś vulpera zechce inva to odrazu daje go na ignore.
#worldofwarcraft
  • 16
@Xemioza: no na nw kulki z Goliata jak biorą to stoją z tym buffem 30y od packa/bossa, wczoraj chciałem na Alcie hoa 20 sobie wbić, lecę tankiem route w lewo odrazu, to w trakcie drogi do halkiasa 2 typa umarło od frontal tych dwóch pajacow z początku xddd takiego czegoś w hordzie nie widziałem jeszcze
@Esarmist: Hahhh xD ta zawsze w lewo i bl na golemie, nie zdaze dobiec i jeb priest lezal xd boskie.

ludzie nie maja pojecia jak ten buff dziala, stack pod bossem + pack z prawej i wszystko znika, do tego 2 x Urh kazdy full hp a boss splywa z blem

O 20 bede szedl Streetsy 18 xd bo chce klucz wyzej wbic, prosty tydzien. Ciekawe jak pojdzie. Boli mnie ze
@Esarmist: Jpr, rollnelo mi Misty19, se mysle easy key wbije na 20.

Robim pulla w lewo, zbity URH, pytam czy invis poty, ok

Mag nie dobiegl xd

Reset idziem normalnie w prawo. Bijemy te male. Shaman i Mag stoja gdzies 40y od nas. Pare skokow…dead

Po grupie xD
@Xemioza: no ja przed chwilą 20tk misty smooth, zdziwiłem się bo miałem outlaw rogala i na 18k skończył O dziwo 2 dpsow to ally i wiedzieli co się klika. Takie klucze aż się chce tankować. Ja narazie 3k+ na warku mam, a na palku brakuje już tylko nw i dosa 20 w czasie. Niby nw łatwe, ale ostatnio strasznie odwalają ludzie na last bossie. A to umierają na dole, plama na
@Esarmist: No ja bede szukal Mistow 20 wieczorem z kumplem. Jak nas nie wezma to ide swoje ToP 19 xd moze pyknie.

Te grupy to loteria…raz dostajesz perfekt team ktory ogarnia Bursting a raz dostajesz idiotow ktorzy odswiezaja stacko przy samym koncu…
@Esarmist: ToP 19, praktycznie flawless run. Nastepne poszlo SD 20, szlo idealnie do ostatniego bossa. Robimy shrouda przez ten 3 pack smierci, ofc ktos #!$%@?. Shaman ankhnal i mass resnelismy za nima, na trashu do last bossa wip, healer dostal z Urhowego smasha xd. No dobra, invis poty? Sorry nie mam. Ok zbijemy…5 deadow pack padl. Ok dobra mozemy w takim razie skipnac ostatni trash. Ta sama osoba #!$%@? xD. Insta