Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: chyba emo martynkę się prościej czytało niż te strumienie myśli krula xD


@mroz3 trochę mnie uspokoiłeś, bo też mi ciężko zrozumieć, czy chodzi o to, że według jkm w rosji bycie gejem to normalka?
  • Odpowiedz
@uriel_ck: tak. Tak samo według Korwina powinno być w Polsce. Zawsze to mówił, że homosie (kto to do kur$y jest ten mityczny homoś?) mają dobrze i się nie wychylają a Parady robią pseudo homosie czyli jacyś tfuGeje którzy nie są tak jak Biedroń homo a jedynie udają
  • Odpowiedz
@Avatar2000: aktualnie? Na PO. Uznaje ich za lepsze rozwiązanie niż Kukizy itp. Na studiach też zdarzało mi się sympatyzować z lewicą.
Jeśli się pojawi jakaś nowa ciekawa partia która będzie mi pasowała postulatami to zagłosuję.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: zastanawia mnie czy ja teraz dostrzegam to ich #!$%@?, czy oni zawsze byli tacy odklejni? Mam wrażenie, ze jak popatrzy sie na stare tweety Golonki ze schowka na miotły, czy wlasnie krula to nie bylo tam az takiego srogiego #!$%@? i oderwania od rzeczywistości...
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

Jeszcze jak ktoś ma 13-15 lat to można zrozumieć zafascynowanie krulem, bo jeszcze taka osoba nigdy nie musiała się sama utrzymać i nie wie jak działa świat, ale #!$%@? osobniki, które popierają krula mając po 20, 30 pare lat to już jest fenomen po ostatnich paru miesiącach jego wyczynów, chociaż może nie, ciężko przyznać samemu przed sobą, że wierzyłeś w jakiegoś pajaca i że cały twój światopogląd był kłamstwem, to trochę
  • Odpowiedz