Wpis z mikrobloga

Od wczoraj jedziemy dookoła Polski elektrycznym Renault Megane
Właśnie ruszamy z Wrocławia, niedługo śniadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przebieg podróży można oglądać na mapce na żywo.
W Krakowie zaskoczyła nas popularność aut na prąd, wszystkie ładowarki wieczorem pozajmowane.
Gliwice i Wrocław bez problemu.
Kierunek Zielona Góra

#reanult #samochodyelektryczne #samochody #wroclaw #elektrycznaeskapada
francuskie - Od wczoraj jedziemy dookoła Polski elektrycznym Renault Megane
Właśnie ...

źródło: comment_16541433364e3Frv4T4uGl0nAoLIGMfg.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
ja jutro wybieram sie w trase 180km, juz znalazlem drugiego kierowce, teraz dzwonie i szukam miejsc noclegowych - planuje dwa . Powodzonka!! #pdk


@Cel87: ja ostatnio zrobiłem taki dystans z jednym noclegiem, nie polecam - na noclegu nie oszczędziłem, bo musiałem cały czas kupować kawy i energole, do tego ten stres, że zasnę albo zrobię coś głupiego z przemęczenia
  • Odpowiedz
Widać jak niektórzy znają realia ładowania.
Nie ma szans żeby na tej ładowarce ładowały się 3 auta - kable są zintegrowane więc np. Gdyby przyjechał obok drugi megane, to już tylko leaf (bo tylko stary leaf ma jeden typ gniazdka z tych 3) się podłączy ale kabel raczej już nie sięgnie na 3 stanowisko. Czasami wygodniej jest stanąć koślawo a gdy jakiś inny właściciel miał problem - może zawsze napisać w plugshare do właściciela (zakładam że z niej korzystają jak większość)
w dodatku wygląda jakby mieli tylko cyknąć fotkę i jechać dalej bo zapłon jest włączony.

Nie bronie @francuskie, ale czepiacie się. Jeżeli nie interesuje was temat, możecie temat
  • Odpowiedz