Wpis z mikrobloga

Zakończmy temat strapona raz na zawsze. Ostatnio #rafatus mi zarzucił, że cały czas podejmuję temat strapona, więc chcę to już zakończyć. @Rafatus69 proszę Cię, opowiedz ten jeden raz bez kłamstw jak to było. Na początku samym jak film ze straponem trafił do sieci, ogłosiłes że to był gwałt. Ale nie minęło pół roku jak zacząłeś do Agnes wydzwaniać i razem rozmawialiście i dyskutowaliście jak dobrzy znajomi przez telefon na streamach, co raczej dziwne było skoro Cię zgwałciła. Po jakimś roku czasu, przy Agnes, powiedziałeś patrząc wprost na kamerę "to nie był gwałt".
Jak więc w końcu było, co się stało że tak się stało, czy to był w końcu gwałt jak mówiłeś na początku, czy sam jej się nadstawiłeś. Żeby temat zakończyć już definitywnie, powiedz jeszcze proszę jedno: na filmie kiedy jesteś penetrowany strapnem mówisz do Agnes że ją kochasz i że Ci się to podoba, na pytanie Agnes - tu cytat - "lubisz jak Twoja Pani rucha w dupę strapnem?", odpowiedziałeś "tak". Czy naprawdę lubisz takie zabawy? Czy naprawdę ją wtedy kochałeś?
Jeżeli możesz to odpowiedz szczerze na te pytania, to ja Ci szczerze mówię że temat wtedy dla mnie będzie wyczerpany. Duże elo.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: Daniel jedyne co mogę tobie udowodnić, ze zaraz ci recydywę przyklepie. Ty naprawdę masz odklejone? Nie zapominaj, ze dysponuje twoimi danymi, a w 2020 miałeś wyrok skazujący za mowę nienawiści, a z tych screenow, które kolekcjonuje od roku, śmiało będę mógł Ci doklepać i ty zdajesz sobie z tego sprawę. Milionów na prawnika w twoim przypadku nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Rafatus69 prawilniak z Siedlec, bluzy hemp gru, Rogal DDL na bicie i straszy prokuraturą xD. Skończ waść wstydu oszczędź, trzeba było się zastanowić 2 razy zanim przyjąłeś sztuczną faję w dupensa. Internet ci nigdy tego nie zapomni, chociaż życzę jak najlepiej bo już chyba odpokutowałeś za swoje grzechy po miętówce i kruszonym Mateuszu.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Rafał odpowiedz na pytania a nie straszysz po raz n-ty analnymi prawnikami bo to się nudne powoli robi. Zrozum mordo, że wszyscy mają z tego pompę i nikt się nie boi.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Stary, że ty jeszcze myślisz że jesteś na pozycji gdzie możesz komuś grozić, po tym jak się błaźniłeś u gawinowej ostatnimi czasami xD
Przyklepać to sobie co najwyżej możesz hot doga i kawę na wynos za 6 Eurosków - siedziś na emigracji i robaczysz bo doskonale wiesz że w polsce nawet cię w żabce nie wezmą przez pryzmat makao które owalałeś dawniej.

Uwaga pro hint - jak próbujesz używać wysublimowanego
  • Odpowiedz