Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MePix: Po pierwsze - jedni i drudzy siebie warci. Po drugie - jest trochę różnicy między postacią zdefiniowaną w jakiejś serii czy książce a taką co do której jest tylko info w książce że się pojawia i macha różdżką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MePix: Ok, przyznaje że Pinokia czytałem dość dawno i byłem przekonany że wróżka jest tak o wspomniana bez szczegółów. Z drugiej strony nie słyszałem płaczów jak w Diunie zmienili płeć i kolor planetarnego ekologa. Bo pytanie jest jedno - czy to będzie dobrze zagrane i wplecione w fabułę. Jeżeli zostało zrobione tylko po to, żeby wcisnąć na siłę "woke culture" czy inne lbgt do filmu dla dzieci to trzeba będzie to
@ciezki_przypadek: będzie druga opcja, wciskanie lgbtqwertxyz dla samego posiadania w filmie.

Oglądałem chyba z 15 produkcji z tym zabiegiem, ani jedna (z nowych) nie była ciekawa, postać jest gejem/lesbą bo jest i koniec.

Kiedyś fajnie to mogli włożyć, taki Holt z Brooklyn 9-9 był mega, jego postać była ciekawa, miał męża, który również miał swoją historię i nie było to puste, byli gejami ale tymi fajnie napisanymi

Tak samo azjata w
Ja tu widzę łysego typa a nie dzieweczkę o błękitnych włosach


@MePix: Jak z dziewczyny o błękitnych włosach zrobili blondynkę ze skrzydełkami to było ok, ale jak zmienili kolor skóry, to już nie jest ok. Dobrze rozumiem?