Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Kim i Jimmy wrabiali Howarda w te narkotyki itd.? Bo chyba pominąłem jakiś wątek... Wiem tylko, że dzięki temu Jimmy miał dostać szybciej kasę z tej sprawy z Sandpiper ale dlaczego Howard? Co on im zrobił że na niego się uwzięli i tak go pogrążyli, serio chodziło tylko o to by dostać kasę czy on jakoś im podpadł i to pominąłem? #netflix #bcs #bettercallsaul #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
@guardado: Z jakim przełożonym? Clifford Maine to przyjaciel Howarda, który jest partnerem kancelarii prawnej Davis&Maine, Howard natomiast jest prezesem i partnerem w kancelarii prawnej Hamlin,Hamlin, McGill. Howard jko prezes HHM jest przewodzącym adwokatem w sprawie sandpiper ( dlatego, ze jimmy oddał sprawe do HHM za sprawą chucka). Jako, że sprawa jest naprawdę wielka to HHM i D&M połączyli siły, żeby prowadzić sprawę przeciwko innej kancelarii prawnej Cokley&Schweikart, ktorzy reprezentuja sandpiper crossing
  • Odpowiedz
@lukas736: Howard jako przewodzący mecenas ma władze zakonczenia sprawy badz cisniecia jak najwiekszej ugody ze strony C&S. Kim i Jimmy chcieli hajs, wiec niszczac reputacje Howarda zmusili go do zakonczenia mediacji i przyjecia ugody takiej jaka była na stole.
  • Odpowiedz
@lukas736: @Aragon368: @Thorus88: Dochodzi jeszcze dwukrotna degradacja Kim do obsługi poczty i pomijanie jej zasług w kwestii Mesa Verde, choć to ona załatwiła HHM tego klienta.

Kasa była drugorzędną kwestią przecież, Jimmy po swoich machlojach, widząc jak podupadły relacje tej przedstawicielki seniorek, specjalnie się podłożył i doprowadził do procesu.
  • Odpowiedz