Wpis z mikrobloga

Po ostatnim odcinku zaczynam naprawdę współczuć Oliwii bo z tego co mówił Jay, on wie ze grupa jej nie lubi, wie ze ona o tym nie wie, i wie ze będzie orane. Bardzo słabo ze dwa razy powiedział ze dziewczyna się załamie. Jakby wiedział cis więcej. Powiedział to tez, jakby chciał zmanipulować Grześkiem, ze przez ich decyzje biedaczka się załamie. W tym sezonie naprawdę są podwoje standardy. Nie tylko w stronę kobiet, ale tez niektórych. Jak kasper zmydlil oczy najpierw Wiki potem Karolinie to było hejtu. Jak Dominika odbiła Zdzira, pomimo tego ze Zdzir jej powiedział ze nic z tego, to napierała aż zdanie zmieni.
Niezależne od tego jajz jest Oliwja, to nie zasłużyła na to. Można podziękować Dominice, Karolinie i Elizie którym udało się nastawić cała grupę przeciwko niej
#hotelparadise
  • 7
@j_sorel82: i współczuć takiego osła,jak Zdzir.Tydzień finałowy,a on jej przy wszystkim gada,że za wcześnie.A to co pieprzył,jak śniadanie jedli i wykręcał się od odpowiedzi,dlaczego wcześniej tego nie gadał?Bezjajowiec i tyle.Nagle 3 dni przed finałem wyrzuty sumienia go naszły.Kolejny ,który jest na dobrej drodze do dorównania Ciposzowi.Ma Zdzir szczęście,że to już prawie koniec,bo chyba nie zdąży do poziomu Ciposza doskoczyć...
@j_sorel82: Jay przesadza bo on wierzy w to co mówi mu Elizka. Np. Marika stała po stronie Oliwki a Jay sugerował że będzie ja atakowała na Pandorze. Owszem Karolina, Dominika, Kasper, Eliza, Konrad będą atakować Oliwie ale reszta? Nie sądzę. Chyba że Dominika i Kasper już tam skutecznie podjudzali osoby które były na początku i nie mogły wyrobić własnego zdania a więc Kamila i Ole
@Lolek1011: Tak jak Zdzir przy Elizie powiedział żartem „nie ważne z kim, byle do finału” czy coś takiego, a ona przedstawiała oczywiście sprawę inaczej. Jay się później pytał wyroczni o ten tekst i oczywiście usłyszał potwierdzającą odpowiedz ( _) Także wydaje mi się, ze on dużo spraw widzi inaczej