Wpis z mikrobloga

@rexxaris: nieźle dałeś się nabrać bo tak się składa że konfederacja nie ma i nigdy nie miała programu gospodarczego a wszystko co od początku mówią to populizmy (które zresztą i tak zmieniają treść w zależności od czasu i miejsca ich wypowiedzenia)

oficjalnie pod względem gospodarki konfe bije na głowe nawet PiS i Razemki.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu:

Spoko. Mam kupmla, który dopiero 2 lata temu, w wieku 34 lat zainteresował się polityką. I jako wschodząca klasa średnia bez pojęcia o polskiej scenie politycznej trafił prosto w objęcia konfy. I jeszcze mu nie przeszło więc już jesteś oczko mądrzejszy ;)
A jemu dam jeszcze ze 2 lata na dorośnięcie zanim zacznę go tyrać za te głupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@matwes:

daj mi partię, która ma sensowny program gospodarczy


Gościu, jesteś wyborcą konfederacji, więc nie udawaj że zależy ci na programie, które konfa nie ma xD
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: nie ma się czego wstydzić. Człowiek się rozwija i zmienia zdanie. Wstyd to tkwić w tej samej opinii przez X lat.


@ananasowy: oczywiście, że jest się czego wstydzić. Było doskonale wiadome, jakie oszołomy chowają się pod sztandarem Konfederacji.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: kocham Konfederację mimo wszystko. Nie za program, którego nie ma, a za organizację. Nie rozpadła się tylko dlatego, że Narodowcy przejęli tam władzę przez wewnętrzne wojenki KORWiNa i jest najbardziej transparentną partią jeśli chodzi o walki frakcyjne. JKM #!$%@? każdą partię i sojusz z dobrze zorganizowanymi Narodowcami to była szansa dla Korwinistów (tak samo za Kukiza Narodowcy odwalali robotę organizacyjną i fromalną), a ci stracili przewagę w Konfie przez
  • Odpowiedz
oczywiście, że jest się czego wstydzić. Było doskonale wiadome, jakie oszołomy chowają się pod sztandarem Konfederacji.


@filipetrus: zluzuj trochę, koleś. Ludzie są młodzi, są nastolatkami i próbują różnych rzeczy, szczególnie jak są modne w ich grupie wiekowej. Ja też byłem przekonany, że agitujący koledzy z mojej klasy mają rację. Jak popatrzysz na wyniki tych wyborów szkolnych w gimnazjach i liceach swego czasu to KNP miało 90% na luzie.

Jeśli jesteś
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś z tego pokolenia i byłeś w tej wąskiej grupie przeciwników Korwina w szkole (swoją drogą tam też byłem jako nastolatek, no szok, ludzie w tym wieku skaczą ze skrajności w skrajność) i jeszcze na dodatek byłeś przeciwnikiem kuców tak świadomie, z jakichś racjonalnych pobudek, a nie emocjonalnie (jak to nastolatek) to nieironicznie ci gratuluję. Nie jest to jednak powód, żeby się wywyższać.


@ananasowy: gdy byłem w szkole, Korwin
  • Odpowiedz