Wpis z mikrobloga

Szukam chłopa. Ja, 30+, nieatrakcyjna (nie będziesz musiał pilnować), gruba (nikt mnie nie podniesie i nie zabierze se ot tak), depresyjna (nie będzie mi się chciało uciec), autystyczna (nie trzeba odpierdzielać jakiegoś szajsu w kwestii podrywania bo i tak nie zrozumiem), posiadam własne lokum (na strychu u starych), długo nie pożyję (nie będziesz musiał się męczyć) -> to tylko kilka z wielu moich zalet, zapraszam i polecam Fiotr Pronczewski. #chcepogadac #mirabelkaszukamirka #wykop30plus
  • 106
@melancholijna_marchewka: czyli co? Nadal wszędzie zera przy każdej kategorii? Trochę nie chce mi się wierzyć... Szczególnie z tymi umówionymi randkami (nie mówię, że takie na które poszłaś, ale chociaż propozycje) i kategoria że zdjęciami... też średnio mi się chce wierzyć, że tam też nadal zero. :P
@melancholijna_marchewka: "no dobra, racja, jak baba chce to se zawsze kogoś znajdzie"... Czyli wychodzi na to, że: "a ponarzekam sobie... (Mam z ... powiedzmy... 20 możliwych wyjść z tej sytuacji) ALE nie zrobię z tym NIC... ". Eee... raczej nie będzie współczucia dla Ciebie. Po prostu Ci tak wygodnie, tu gdzie jesteś, a pierwszy post to taki w sumie tylko dla atencji (choć może w tamtej chwili nie to było zamiarem).