Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że Siewierodonieck został oddany bez większej walki, filmik z centrum - nie za bardzo słychać walki. (Miasto było atakowane z trzech stron jednocześnie)

Niestety, kolejna porażka JFO.

#wojna #rosja #ukraina
Noiceno - Wygląda na to że Siewierodonieck został oddany bez większej walki, filmik z...
  • 19
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noiceno: to już było wiadomo, ciekawią mnie kierunki dalszego natarcia, w końcu musi dojść do jakiegoś przełamania albo kontrofensywy, nie wiadomo jaki jest stan ukraińskiej armii, to jest dla mnie największa zagadka, z jednej strony super, a z drugiej są filmy z tymi protestami oddziałów, narzekają na wszystko, no ciekawe co przyniesie koniec miesiąca.
  • Odpowiedz
@Shmoikel: wygląda na to że artyleria/drony kamikadze/lotnictwo/iskandery ich po prostu miażdży.

Niestety siła ognia po stronie rosyjskiej jest ogromna i nie ma na to żadnego rozwiązania.
  • Odpowiedz
@Noiceno: Niestety tak jest i powiedziano to już pierwszego dnia wznowienia ofensywy na Donbas gdy szef obowdu móił o dewastujacej sile artyleri i nalotów. Jak wtedy napisałem o skutecznosci ostrzału to wywołało to wielka wsciekłosc i ataki na mnie .teraz o tym mówią już wszyscy nawet geopolitycy na jutubie. Niestety WYkopki nie sa gotowi na niektóre fakty i wolą aby im podawano tylko pozytywne informacje ( a nie jestem w ogóle
  • Odpowiedz
@Nidorian: właśnie nie, JFO odpuscilo. W 1 dzień przejęte miasto o ludności 100k? Sry ale coś w sztabie generalnym Ukrainy nie idzie lub po prostu morale żołnierzy w Donbasie jest tragiczne.
  • Odpowiedz