Wpis z mikrobloga

@FreeSpartacus: @Kliik: bo to w tym sezonie ktos zaczął z ta demokracja. W poprzednich sezonach czasami podpytywali, ale w tym tak naprawdę to była decyzja jedna z niewielu gdzie serio wytypowane osoby miały jakiekolwiek znaczenie. Od przyszłego sezonu powinni izolować te osoby, które maja do podjęcia decyzje albo, ze maja nie mówić reszcie grupy o co chodzi, bo inaczej to sie mija z celem.
@iloneczka_195: Ale ty rozumiesz ze w tym programiw nagroda jest tylko za pierwsze miejsce i to cala grupa decyduje kto wygrywa w 2 oststniej rundach? Ta decyzja sprawili ze beda w ogniu krytyki i nie maja szans na wygrana, to wyrzucenie Sewaga i Wiktorii daloby im wiecej szans na wygranie programu. A tak zeszmacili sie strategiczna decyzja ktora pcha ich najwyzej 1 runde do przodu
@FreeSpartacus: nie przesadzaj, nie wszystkim uczestnikom było w smak że Eliza i JJ sa tak faworyzowani w tym programie, nie jest oczywiste ze by na nich wszyscy głosowali. Na livach miedzy sobą uczestnicy rozmawiali po cichu że Eliza w kontakcie, jakis dyskusjach jest bardzo nieprzyjemna ...nie wszyscy ich kochali
@FreeSpartacus: ja myślę, że postąpili strategicznie - wywalili największych rywali. Nie rozumiem dlaczego mieli zrobić inaczej, przecież to że Jay i Eliza zbudowali cokolwiek nie toruje im drogi do finału, co pokazały już poprzednie edycje. Chodzi o zdobywanie głosów innych, eliminacje najgroźniejszych rywali. Być może Grześ z Laurą zapłacą za to, ale podjęli moim zdaniem najbardziej słuszną decyzję.
@iloneczka_195: Ale tak szczerze za co tu szanowac? Przeciez za 4 dni sie wszyscy spotkaja i tak naprawde sie zeszmacili bo rozbili jedyna prawdziwa pare dla maluczkiego celu. Jay tak naprawde rozkminil zasady tego programu najelpiej ze wszystkich, mial dobry kontakt z kazdym, nie mial z nikim konfliktow, zbudowal prawdziwa relacje. To powinien byc final. A tak naprawde zostali wyrzuceni bo ktos szybciej wyjal karteczke z lodu? Nie widzisz w tym
@FreeSpartacus: a ja nie rozumiem czemu mieliby nie zdecydować tak jak chcą czyli wyeliminować najwiekszych rywali. I utrzec im nosa bo na kazdym kroku podkreslali jaka ich relacja jest prawdziwa i jak juz wygrali ale bron boze żeby ktos inny wspominal final. Widocznie inni nie mogli bo final tylko im sie nalezal. Ja Grzesia i Laure szanuje a Ty możesz uważać ze sie zeszmacili. Mnie nie przekonuje argument o love stroy.