Wpis z mikrobloga

Co się z zondą, wpłaciłem tydzień temu 1500zł, ale dziś stwierdziłem że przyda mi się ta kasa, zleciłem wypłate, a tu pisze konto zablokowane i żeby do nich pisać,ktoś też ma podobne problemy?
#zonda
  • 5
@mechanic__ ja mam podobne problemy, od 3 tygodni mam zablokowane konto, prześwietlają wszystkie moje transakcje i nie chcą odblokować chociaż wysyłałem im screeny z innych giełd i pity i wyciąg uznań na rachunku bankowym żeby potwierdzić że miałem czysty hajs na zakup krypto. Dzisiaj już mam dość, odmówiłem dalszej weryfikacji. Zgodnie z regulaminem powinni sprzedać moje krypto po cenie rynkowej i odesłać siano na moje konto. Ciekawe jak to się skończy, na
@Zeronader jeszcze nie, sprawa trafiła do jakiegoś działu który zajmuje się wypowiadaniem umowy i czekam. Ogólnie zondy nie polecam. Dziwnie to tam wygląda. Na innych giełdach krypto z których korzystałem nigdy się nie spotkałem z takim agresywnym amlem (tych dużych międzynarodowych, konkretnych nazw nie będę podawał żeby nie reklamować).
@ououou: już dawno chciałem przenieść środki na binance, ale tak się wstrzymywałem, a trzeba było. Bo teraz jak potrzebuje wybrać, to robią problemy z weryfikacjami. Na #!$%@? weryfikacja, jak ja chce tylko na inny portfel btc wysłać