Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe roleczki xD Gdyby człowiek wiedział, że będzie taki problem z doborem rolek będąc między rozmiarówkami większości marek, to nigdy by nie próbował wejść w ten świat. Mam nadzieję, że Twistery XT będą ok, choć też musiałem brać rozmiar mniejsze niż noszę buty, bo następne to były kajaki na moją stopę pomimo tego, że były w rozmiarze obuwia, które noszę. Liner minimalnie przykrótki się wydaje, ale bez patologii, oby chociaż te pół rozmiaru się rozbił na długość. Jak ktoś ma jakieś pytania co do tegorocznych Twisterów to pytać.
#rolki
najs_sc - Nowy dzień, nowe roleczki xD Gdyby człowiek wiedział, że będzie taki proble...

źródło: comment_1653887868UV0mSpVCrH1KelABdhHrAZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@najs_sc: wlasnie sie zastanawiam nad ich kupnem, tez przymierzalem rozmiar mniejszy, dobrze pasowaly. Wyczailem tez nowe imperiale za 670ziko, te xt znalazlem za 1080, nie wiem czy sie oplaca tyle doplacac biorac pod uwage ze jestem noobem totalnym. No ale z wygladu sa prze kozackie
  • Odpowiedz
@TDRaiz: Imperiale są o wiele węższe. Moim zdaniem warto dopłacić. W XT masz liner z fajnym supportem na języku (dużo plastiku z przodu), fajną wkładkę, mega koła. Tak czy inaczej i tak wszystko rozbija się o to czy rolki pasują.
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: dopiero teraz odczytałem Twoją wiadomość. Jeździłem w nich raptem z 10-12 godzin, ale na ten moment jeździ się świetnie. Koła Hydrogen i trzymanie stopy w rolce robią robotę. Co do wykonania to wiadomo, że też pierwsza klasa. Liner jest mega wygodny. Na razie nie widzę wad. Może przyjdą z czasem (oby nie :) ).
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Oj nie pamiętam teraz, ale około 103/104 mm w zależności od stopy. Nie bierz tych teorii do siebie za bardzo. Stopy są różne. Szerokość i długość to tylko jeden wyznacznik. Do tego masz wysokość podbicia, która jest bardzo ważna. Seby są lepsze na bardziej płaskie stopy z tego co się orientuję. Ja noszę buty 42, a Twistery siedzą idealnie w rozmiarze 40,5/41. Frxy mierzyłem 40, 41 i 42. W sklepie
  • Odpowiedz