Wpis z mikrobloga

tldr: jest zwycięzca pierwszej nagrody, a ja ponawiam prośbę o pomoc w [ankiecie](https://badania.paad.us.edu.pl/index.php/639835?newtest=Y⟨=pl), za której wypełnienie (potwierdzone screenem) możecie otrzymać 50 złotych do wydania na pyszne.pl, albo gdzieś - jakoś się dogadamy.

Zgodnie z obietnicą, dokonało się losowanie w ramach mojego #rozdajo. Losowanie odbyło się za pomocą mirkolos, a zwycięzcą został: @GALsoon i postaram się z nim skontaktować jutro
Jako że drugi warunek nie został spełniony, to druga nagroda wciąż czeka. Zasady są proste: stare screeny wchodzą do puli, a ja czekam na nowe. Jeśli będzie ich łącznie więcej niż 50, to wtedy rozlosuję nagrodę. Wciąż nie wykluczam tego, że pojawi się jakaś nagroda ekstra, jeśli odzew będzie istotny ( ͜͡ʖ ͡€)

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zareagowali na mój poprzedni wpis. Wiem, że pojawiły się tam pytania i postaram się odnieść do nich pod tym wpisem.

#psychologia #smiesznekotki
MuzycznyBojanek - tldr: jest zwycięzca pierwszej nagrody, a ja ponawiam prośbę o pomo...

źródło: comment_1653848924ugNCPdhh6vV7L1SfIplTNf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz