Wpis z mikrobloga

Tom Cruise grał Jacka Reachera bohatera powieści brytyjskiego pisarza Jima Granta. Cruise wcielał się w tego emerytowanego majora w kilku filmach i ochotował żeby dalej to robić bo polubił tę postać. Jednak w najnowszym serialu od amazonu Reachera gra nowy aktor Alan Ritchson. Dlaczego skoro Tom dalej chciał uczestniczyć w tych projektach filmowych? Otóż książkowy Jack Reacher ma 195cm i frame kulturysty, więc fani ciągle narzekali że Cruise nijak nie pasuje do tej roli i czytając powieść wyobrażali sobie głównego bohatera jako górę mięśni a nie szczupłego, niskiego mężczyznę. W końcu sam pisarz przyznał że obsadzenie Toma w tej roli było kiepskim pomysłem bo choć gra świetnie to jego aparycja nijak nie pasuje. Aktor który obecnie wciela się w Jacka nie ma nawet 1/10 takiego dorobku aktorskiego jak Cruise ale ma 190cm i dobry frame oraz masę.
Jako że śledziłem tę serię filmów a później serial to sprawdzałem również opinie i pod każdą recenzją znajdowałem podobne komentarze, często wypowiadane przez samych recenzentów.(komentarze autentyczne z różnych serwisów)

Bo nareszcie jego fizyczność odzwierciedla tą książkową. Tom Cruise to jednak mały ogrodowy krasnal.

No wreszcie do roli Reachera zatrudnili aktora który wygląda tak jak powinien wg. książki czyli 190cm wzrostu ,choć powinno być 195 cm ale nie czepiejmy się i odpowiednia wagą, a nie ta delikatna kruszynka Tom Cruise

#blackpill #redpill #wzrost #przegryw #seriale #amazon #mogging
Niski_Manlet - Tom Cruise grał Jacka Reachera bohatera powieści brytyjskiego pisarza ...

źródło: comment_16538446298X83I0ghCJ4ZDnBylJjmqJ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet:

No i co w tym dziwnego? Tom Cruise nie pasuje do roli Reachera i trzeba to było jakoś podkreślić i wyśmiać. A że jest niski, to ataki poszły w wiadomą stronę. Gdyby było na odwrót (obsadzenie dużego aktora w roli szczupłej i niskiej postaci) to by sobie robili jaja że w ramach oszczędności twórcy serialu zatrudnili dźwig portowy.

Gwałt na materiale źródłowym powoduje dyskomfort i tyle. Na tej samej
  • Odpowiedz
@lukasus: Ten serial musiał zaczął powstawać zanim Amazon wdrożył na dobre swoje reguły różnorodności i lewackości, bo tak jak mówisz był powiewem normalności. Fajna historia z fajnymi postaciami, bez dodawania pewnych wątków i postaci na siłę i bez pouczającego jednostronnego tonu.
  • Odpowiedz