Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@untouchablee: moim zdaniem najlepszy jest kinekt. Nie musisz machać żadnym padem więc najmniejsze szanse na rozwalenie tv. Responsywność też jest najlepsza, plus granie w kilka osób bez dodatkowych kosztów.

Najwięcej takich gier miał chyba xbox 360. Wii też miało sporo, ale tam była specyficzna grafika. Niestety teraz ciężko kupić gierki na 360 konsole więc zostaje ewentualnie przerobiona konsola i pobieranie gier z neta. Ja mam chyba z 50 gier na kinekta,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_Kotek: jak się dobrze skalibruje to tak, może mam szczęście ale mój kinect działa bez zarzutu.

Poza tym move czy wii/switch odczytuje tylko jeden punkt, więc wiele gier można czitowac, do ćwiczeń też kinekt jest lepszy bo odczytuje całe ciało, a nie jedną rękę. Np. granie w Just dance na kinectcie, a reszcie to niebo, a ziemia.
  • Odpowiedz
@untouchablee: Problem z tym fit ringiem jest taki, że to jednak bardziej ćwiczenia niż gra, więc jeśli nie będzie mu się chciało ćwiczyć to i tak nic nie da. Warto przemyśleć tego Oculusa Questa 2 - jest sporo świetnych gier rytmicznych, w których po kilku piosenkach czujesz się jak po normalnym cardio
  • Odpowiedz
@untouchablee: osobiście widzę tylko 2 opcje. Ring fit jeżeli lubi ćwiczyć (w co wątpię) lub oculus jeżeli wystarczy sam ruch. Przy oculusie trzeba się zdecydować czy quest czy zwykły. Do zwykłego potrzebny nienajgorszy komputer, ale ma też większą bibliotekę gier. O quescie się nie wypowiem, zerknij na youtube i sam oceń.
  • Odpowiedz
  • 0
@dejson jak wyglądają koszty gier ?to gry pod oculusa czy jakoś przez PC się gra ?Fabuła długa czy raczej w kółko to samo ?sorki ale ciut zielony jestem. Znam nazwę i to tyle...
  • Odpowiedz
@untouchablee: Ja mam oculus (teraz się meta nazywa) quest 2. To jest konsola - ma swój procesor itd. więc wszystko co potrzebujesz, żeby zacząć gre jest już w pudełku. Jedyne ograniczenie - wymagane konto na facebooku (facebook kilka lat temu kupił firmę quest) - dla niektórych jest to problem.

Jeżeli chodzi o gry - w goglach VR większość osób nie jest w stanie długo grać. Mi osobiście kondycja nie pozwala na
  • Odpowiedz