Wpis z mikrobloga

@wonsz337: przerażają mnie ci ludzie. przykład mojej znajomej zawalił wszystkie argumenty jakie zgraja tych idiotów ma- przystojny gość za nią latał, ale w zasadzie miał mentalność przegrywa, nie chciała tej znajomości bo był creepy i miał taką mentalność, że ciągnął ją w dół. Bardzo źle np. wspomina że musiała z nim oglądać jakiś smutny filmik z youtube o związku doomera z doomerką xD.
A do kogo w tym czasie wzdychała i
A do kogo w tym czasie wzdychała i dalej wzdycha? Do gościa jej wzrostu (czyli tragedia dla większości Julek), zakola, brzuch piwny, generalnie nadwaga, grube okulary, z twarzy mega przeciętny i nie wyróżniający się. Ale co gość ma? Nie jęczy, nie smęci, jest zafascynowany wszystkim i to daje jej energię. No i ma zajebiste poczucie humoru podobno.


@janabanana: Jakby wychodki wyszły czasami na dwór i zobaczyły prawdziwe pary, takie z krwi
@Silmarils: bez kitu, czasem patrzę na swoich znajomych i mam pełen przekrój - grubsi, chudsi, z zarostem, bez zarostu, niżsi, wyżsi, z gęstą czupryną, z zakolami, z lepszą i gorszą pracą, większość w szczęśliwych związkach z dziewczynami, które też są bardzo różnorodne i tak sobie myślę, jak dobrze, że wykop to nie prawdziwy świat ʕʔ