Wpis z mikrobloga

Na zakończenie tego sezonu, powiem tyle, że żadna "para" nie wzbudziła we mnie sympatii. Żmija, starsza pani, Srolina i płaczka antypatię, ze wskazaniem na dwie pierwsze. Nie mam fb, insta i innych tego typu, nie jestem Grażyna. Laura nijaka, Wiki to najlepszy gracz ever. Z facetami podobnie.
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czupakabra501 Ją w sumie polubiłam w tej edycji 4 osoby: Wikę , Sevaga i Olę za pozytywne nastawienie do życia oraz Grzegorza za to jego odklejenie. W miłość w programie nie wierzę ,chociaż zawsze się może trafić.
  • Odpowiedz
@blackabigail: Ola tak, naprawdę fajna kobieta. Za fajna do tego programu. Sewek też ok. Zlinczują mnie, ale Oliwka dla mnie jest the best... Bez spin, pilnowania pary, dram, cyrków i pretensji.
Ech... Może po 30 inaczej się patrzy... Wika to gracz, najlepszy chyba w tym programie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Czupakabra501 Oliwka niby taka była niedotykalska a już pierwszej nocy z Kubą bardzo się "zbliżyła".Później koleś ja olał,więc robiła dramy.Spinala się z Kubą ,co zresztą nie podobało się Domi.Do tego nie potrafiła nic zachować dla siebie co Kondziu jej mówił w tajemnicy.Tu niby miała #!$%@? w Kubę,jedna noc i mu się wypina,serio?Po czym zawiera pakcik z Grzegorzem w razie czego.Na dodatek jak ktoś chce się jej pozbyć z hotelu to dla
  • Odpowiedz
@Czupakabra501: puść sobie odcinki gdzie domi jest z Kuba w parze i jak oliwia się spina, nazywa Kubę dziecinnym, niedojrzałym itd itd, następnie nagabuje Dominikę przeciw kubie, mowi ze w życiu codziennym by się odcięła od niego, po czym się mu wypina XDD
  • Odpowiedz