Wpis z mikrobloga

Jakie są takie najbardziej kultowe nożyki? benchmade bugout, spyderco manix, jakie jeszcze? Buck110 to stary i niewygodny to pomijam. Mają być cywilizacyjnym osiągnięciem. #noze #edc Sebenza, ale to już drogi trochę. Lionsteel sr1 albo podobne. No i nie wiem co więcej.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pamperap: co Ty masz z tym sanremu? Kultowy to jest victorinox scout albo opinel, a nie sanremu.
Pewnie jakaś zetka, bo są najbardziej kojarzone z łożyskami. Na pewno nieprzehajpowane lionsteele, które są ładnie opakowanym gównem za 1300 zeta.
  • Odpowiedz
@pamperap: CRKT M21, Benchmade Griptilian, Benchmade 710, Benchmade 940, Spyderco Military, Kershaw Blur, Cold Steel Recon 1 - to tak na szybko co mi przychodzi do głowy :v
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pamperap: z tradycyjnych Laguoile, Douk Douk, Okapi, Mercator, Navajas ogólnie, fińskie pukko i leuku
Z nowych Spyderco Military, Delica
Benchmade 710, Griptillian
Cold Steel Voyager
  • Odpowiedz
Microtech HALO


@s__n: @Afropolon: @jast: bedzie co oglądać dzisiaj, dzięki. Mam taki plan ułożyć liste, od tych co najmniej się podobają, do tego jednego wymarzonego, i kupować z dołu listy, popróbować, odsprzedać, i tak coraz wyżej w górę listy. dzieki temu przy małym budżecie można wszystko będzie przetestować, pomacać hehe
  • Odpowiedz
@pamperap: No i jeszcze Rat 1 i Spyderco Tenacious - ale to z czasów, kiedy kosztowały po 120 zł i wybór w Polsce nie był zbyt duży. Dziś chińczyki zjadają je zarówno pod względem ceny, jakości jak i materiałów. Jednak miana 'kultowych' nie można im odmówić.
  • Odpowiedz