Wpis z mikrobloga

Źle się stało ,że Wiki wybrała zamiast ciepłego Grzegorza Sevaga.
Sevag jest taką memłą ,że nie chce się na niego patrzeć.
Ciepły Grzegorz pożegnał się z programem w niezłym stylu, a Grzegorz skoczek udowodnił na rajskim, że jest p^zda nie skoczek

#hotelparadise
  • 23
@blackabigail: Co sobą Sevag prezentuje ma mowę ciała jak kastrat i jest chodzącą flegmą.
Wiktoria żałośnie prosząca się o względy Kena.
Nie ma dobre pary.
Jak dla mnie najlepsza para to by była Wiktoria i Michał
@Olostro Hahaha ten nijaki Michał?Tyle kobiet mu się przewinęło przez łóżko i nie potrafił żadnej zainteresować.Totalnie nijaki ,pantofel,zero charakteru całkowicie przewidywalny.Może i dobry człowiek ale nie do tego programu.Sevag mega pozytywny,szkoda że między nim a Wiki nie zaiskrzyło,byłaby idealna para.Ogolnie ten program tworzy na siłę te sztuczne związki ,które z reguły i tak nie przetrwają w realu,każdy chce mieć parę żeby tylko przetrwać a ludzie podniecają się tymi miłościami na pokaz.
@blackabigail: trafnie go opisała @Rosalinea ,,On w hotelu to się na jakiegoś nieogarniętego ucznia gimnazjum chyba kreował …. Takiego specjalnej troski …. Tylko po kiego grzyba ???,,

Mowa ciała kastrata
Flegmatyczna mowa
Żadnej dziewczynie się w hotelu nie podobał w sensie romantycznym
Bez charyzmy, nudziarz
Żalił się że na terapie chodził ze względów relacji damsko- męskich
@Olostro Michał mieszka na wsi 5 km od mojego miasta. Siłą rzeczy znamy te same osoby, ostatnio była impreza to nie mógł się opędzić. Wiem od znajomego który też tam był :) ale nie wydawał się tym zainteresowany.
@blackabigail: słaby masz gust ale jako pantofel dla żony to by się sprawdził. Obrobił by kuchnie, śniadanka do łóżeczka, codzienne sprzątanko.
Masz zamiar do niego uderzać na instagramie?
@blackabigail:uuu... to Cię facet wykorzystuje. Zarzucałaś Kubixowi ,że myśli tylko penisem a Sevag to lepszy? Chwali się zaliczankami, chodził na terapie bo nie potrafi się zakochać.
Trochę dziwnie to wygląda z Twojej strony skoro pod tym względem Kuba i Sevag są podobni a Ty zarzucasz Kubie że nie facet a Sevag top 1 .
@Olostro Ja oceniam zachowanie w programie, nie znam wszystkich pikantnych szczegółów ich życia osobistego.Z tego co wiem Sevag wspominał że zaliczał po kiblach, ale to było jakiś czas temu,raczej nie był z tego powodu dumny.Z drugiej strony nikomu nic nie obiecywał .Pewnie przez ten sexoholizm nie był w stanie zbudować żadnej głębszej relacji, ale z tego co mówił bardzo by chciał.Podsumowujac Sevag stara się już myśleć głową, chociaż po programie kto wie
@blackabigail: Podobno w kwietniu w knajpie ktoś pisał że już ,,obracał się z 5 pasztetami,, więc zapłaci za to karę że kobiety traktuje jak mięso. Nie zakocha się nigdy z takim podejściem.