Wpis z mikrobloga

@superdresiarz: nie mam pojęcia czy rzeczywiście wierzyć Rafatusowi w tym jego filmiku (bo jednak wiele głupot mimo wszystko na początku powiedział czy potem z tym że zawsze mówił save the children), ale jeżeli to prawda no to nie wierzę że to mówię - ma rigcz większy niż Głąbin, bo jej to nigdy wierzyć nie będę.

Ale w to że się zmienił raczej bym nie wierzył i pewnie szerzy mitomaństwo.
@BKZGlamrap: ja Ci powiem, że imo mógł się zmienić. Widać, że powoli idzie w dobrym kierunku. Jeżeli będzie konsekwentny, to może się wyprostuje. Btw. wesz moze, który facet pozwał Elę niedawno o kradziez zdjęć?
@MajorKusiol: jak dla ciebie dobry kierunek to ciągła mitomania, wykorzystywanie naiwności ludzi i alkoholizm połączony z narkomania to spoko. Nie będzie ci trudno dogonić swojego idola. Tydzień temu zdjęcie z flacha przy nodze analczyka wrzucone na wykop, a chłop łyka metamorfozę jak młody pelikan…
@MajorKusiol: to jak nie widzisz po tych streamach wiecznego kaca i pierodlenia 3 po 3 to se może znajdź innych bohaterów. Menel chla i ćpa, pogada na internecie o metamorfozie i się trafiają sebastianki 13 lat co głoszą dobra nowinę po całym internecie jak to się rafalek zmienił.
@MajorKusiol: Mordeczko nie słuchaj tych hien, to są osoby którzy mnie nienawidzą i oni dali by sobie rękę odciąć, żeby tylko moc znowu zobaczyć mnie w opłakanym stanie. Zwykle toksyczne zakompleksione piwniczaki, co piczke widzieli tylko dla filmach dla dorosłych. Ja już nic tutaj nie muszę udowadniać. Kto śledzi moje poczynania, ten wie co się u mnie dzieje. Szkoda czasu na dyskusje z takimi ludźmi, wytwarzają oni negatywna energię. A to
Rafatus69 - @MajorKusiol: Mordeczko nie słuchaj tych hien, to są osoby którzy mnie ni...

źródło: comment_16539256491evyau3o98kaBaRV1INFMk.jpg

Pobierz
Ja już nic tutaj nie muszę udowadniać


@Rafatus69: i mówi to ktoś kto lansuje z pożyczonymi furami :) cos tam moze zrobiles krok w dobrym kierunku, ale wiele razy pokazales ze masz slomiany zapal i wuja z tego wychodzilo, skoncz mitomanic i robic z siebie pozera to moze za jakis czas faktycznie wyjdziesz na ludzi, z yt tez mozesz zniknac bo ja narazie twoj jedyny content to co u marlenki i
@Rafatus69: to że wykop to w większości g00wno, to prawda, ale jeszcze Ci nie wierzę na 100%. Jesteś na dobrej drodze, ale możesz to spieprzyć. Trzymaj się, nie daj się tej szm4ci3 eleonorze głąbin, bo ta blać ostatnio znowu ciebie wyzywała od ćpunów.
@MajorKusiol: wiem możesz zajrzeć na mój kanał, tam słuchałem jej wypowiedzi i komentowałem. Jej poziom jest na poziomie delikwentów stad, dlatego nawet nie wchodzę z ścierwem w dyskusje. Mam tez w planie na kanale opowiedzieć wiele rzeczy na tematy zza kulis. Kanał normalnierafal na YouTube, streamy co sobotę. Pozdrawiam Cię serdecznie!
@MajorKusiol: Sam zreszta widzisz jaka to patologia. Jak ktoś normalnie prowadzi dialog to dla nich to lizanie dupy… to jest większa patologia niż ja za czasów chestera i showupa… niestety taka prawda. Ja jestem jeszcze do uratowania, a oni? Dla nich nienawiść i patologia to powszedni chleb.
@Rafatus69: nie, nie jest to większa patologia niż twoja za czasów chestera i showupa. Srałeś do wiadra za flaszkę w czasie pogrzebu ojca i katowałeś niepełnosprawną, uzależnioną od ciebie ekonomicznie kobietę, lejąc przy tym pod siebie i nie regulując zobowiązań finansowych. W związku z powyższym dosyć śmiała teza, żeby porównywać posty pisane na wykopie do swojego straponiarsko-mitomańskiego żywota.
@Rafatus69: Poziom twojej mitomanii i braku zrozumienia do czegokolwiek nie skończy mnie zadziwiać. Przecież jesteś takim samym analnym mitomanem jak zawsze, poza tym sam dążysz do tego żeby być małpka w cyrku dla ludzi. Tak dla porównania (nie będę wymieniać wszystkich twoich osiągnięć), ale w 2018 roku w chesterze pajacowales ze sraniem do wiadra za pieniądze, teraz pajacujesz na rowerku stacjonarnym. Różnica jest w formie, ale aktywności takie same oraz szmacenie
@Rafatus69: takie azorki jak ty nigdy się nie zmieniają, to ze zmieniłeś forme swojej "twórczość" i ucieczka do niemiec żeby mieć spokój od ludzi którzy chcieli ci pogruchotac kości nie znaczy ze jesteś innym człowiekiem, dalej jesteś tym samym zapatrzonym w siebie mitomanem bez honoru czy zasad mimo że chcial byś być postrzegany inaczej. Więc morda tam azorku bo jesteś niżej niż te jak mówisz piwniczaki które cipe w monitorze widzieli