Wpis z mikrobloga

@gwadelupa: jeszcze raz sprawdziłem nainnych kontach i faktycznie cisza. Jak wklejałem to byłem pewny, że źródło pewne jak zawsze i nie ma lipy. Jak widzę, to na obecną chwilę cisza i pewnie coś się wyklaruje przez weekend. Napisałem "ponoć" choć powinienem dobrać lepiej słowo. Moja wina i jak poniosę konsekwencję to OK. Dałem po prostu ciała ufając zamiast sprawdzić. Nauczka na przyszłość. Ps. nie spodziewałem się takiego odzewu. Dobrze, że
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Jadwiga26924110 to twoja stara? Co ty tutaj wrzucasz? Może zostań na tym twitterze. Myślałeś, że sprawdzona informacja? Nikt kto myśli by nie wrzucał screencapa z twittera od jakiegoś gównoużytkownika, chyba że to jakiś śmieszny mem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis: jak mogłeś być tak bezlitosny dla kolegi, zawsze można na początek zgłosić sprawę na komisariat jako przestrogę, ale moderacja? Wolałbym donieść na siebie. Nie wiem tylko co cię skłoniło żeby cyrkowców prosić o zaprowadzenie porządku i rzetelne załatwienie tego problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: Tak, teraz już wiem kto naslal na mnie moderacje przychodzili mi pukali do drzwi po oknach i pytali czy potwierdzam że to moje posty, że od Michaova ban i tak już leci, ale mogą mi do profilu wrzucić serwerownie jak nie powiem kto plusowal. To są bezwzględni ludzie, także nie wiem czy możemy dalej się bujać razem po ośce, za to piwo co otworzyłeś sobie pod blokiem też powinienem
  • Odpowiedz