Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że kapitał z krypto ucieka na sygnale na rynki finansowe. Stamtąd pewnie pójdzie w jedynego, prawdziwego stablecoina, czyli dolara. Jeżeli ta myśl się potwierdzi to te wszystkie kryptosekty czeka wyleszczenie stulecia. Może się mylę, ale na razie mi się wydaje, że krypto jest teraz pięknie rozgrywane przez Wall Street i jeszcze poczytamy o "atakach" i takie tam.

#gielda #kryptowaluty #bitcoin #shitcoin
  • 17
  • Odpowiedz
@mickpl: Shity jak co bessę będą zrektowane -99%, jeśli chodzi o bitka to wielu hodlerów będzie miało gdzieś do ilu spadnie, nie sprzedadzą ze stratą (w sumie jako hodlerzy to nie sprzedadzą w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tylko będą bardziej zainteresowani ile tam jeszcze czasu zostało do kolejnego halvingu.
  • Odpowiedz
@mickpl: Faktycznie tak to zaczyna wyglądać. Ciekawe czy ucieczka krypto okaże się mesjaszem rynków finansowych i spowoduje ostatnią mega pompę na indeksach. Szczególnie, że FED zakręca kurek i im to byłoby na ręke. Z kapitału z kryptowalut zrobiliby sobie poduszkę pod podnoszenie stóp nie powodując totalnego krachu na rynku, a np. znośną bessę. Przy okazji dyskredytując krypto.
  • Odpowiedz
@IcyHot ETH nie wiem, a jeśli chodzi o bitka, to biorę pod uwagę, że może spaść do $20k. Czy do tyłu spadnie, to nie wiem. Wolę nie zakładać się z rynkiem, dlatego na spokojnie już przy tych poziomach dokupuję.
  • Odpowiedz
@mickpl: przeciez pisales zez amkniesz dopiero w piekle? Co sie zmienilo? Jak to mozliwe ze czegos nie wiedziales i zle zagrales? Przeciez z twoich wpisow bije taka pewnosc siebie!!
  • Odpowiedz
@barabasz88 zakładam się z rynkiem, że długoterminowo, że bitek będzie rósł - tego jestem świadomy i to nie jest dla mnie problemem.

W poprzednim komentarzu chodziło mi bardziej o sytuację, że ktoś chce wejść all-in i szuka dobrego momentu do wejścia, przeczyta, że napisałem $20k, bitek zleci do $23k, a potem urośnie do $50k, a ktoś będzie dalej czekał z wejściem, bo może jeszcze spadnie.
  • Odpowiedz