Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirSherwood: Nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Idąc tą logiką nie dopuśćmy do liberalizacji narkotykowej (bo ktoś przedawkuje), ograniczmy dostęp do noży (bo ktoś zginie od ataku nim), pozbawmy ludzi dostępu do aut (bo ktoś zginie w wypadku). Nasi sąsiedzi mają łatwiejszy dostęp do broni i jakoś nie ma rozwałek na poziomie USA. Liberalizacja posiadania broni nie oznacza braku kontroli państwa nad jej posiadaniem. Tylko kretyn chciałby likwidacji psychotestów czy sprawdzania
  • Odpowiedz
Liberalizacja posiadania broni nie oznacza braku kontroli państwa nad jej posiadaniem. Tylko kretyn chciałby likwidacji psychotestów czy sprawdzania karalności przy wydawaniu pozwolenia na broń.


@MLGkunek: ale zrozum, że likwidacja rejestracji, badań psychologicznych oraz karalności jest jedyną akceptowalną formą dla konfy. Chcesz to sobie sprawdź co tam wykminili w swoim zespole parlamentarnym ds. Kultury posiadania broni. Mieli tam całe 3 spotkania xd.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirSherwood: I zaorałes się końcówką tego komentarza. Skoro jesteśmy państwem bezpiecznym to czemu nie możemy zliberalizować prawa do posiadania broni? Nie rozumiem tak przesadnej ochrony życia skoro dziś polskie społeczeństwo toleruje legalność alkoholu (powiązany z przemocą domową oraz ilością wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców), istnieją debaty dotyczące legalizacji narkotyków (poprawię swój argument - ćpun wsiada do auta i powoduje wypadek albo morduje kogoś pozbawiony świadomości) a społeczeństwo od dawna ma
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arizona12: Nie dziwi mnie dziecinność ich postulatów. Środowiska proobronne pewnie w duszy dziękują im za robienie stereotypu posiadacza broni, który w przypadku zagrożenia wystrzeli cały magazynek w napastnika.
  • Odpowiedz
@Arizona12: Bo Konfa popierając takie postulaty chce drugiej Ameryki utrwalając stereotyp posiadacza broni po amerykańsku czyli "najpierw strzelaj potem pytaj". To wybitnie szkodzi środowiskom, które chcą liberalizacji prawa do broni.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Słuchaj, jak chcesz tworzyć super bezpieczne społeczeństwo bez dostępu do wszystkiego, to sobie twórz, ja ci nie zabronie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Różnica między bronią, a tymi rzeczami co wypisujesz jest naprawdę prosta, i widze ze dalej tego nie ogarniasz.
Broń służy do zabijania. Po prostu, możesz sobie larpować na strzelnicy, że ooo chce sobie po prostu postrzelać i to jest zabawa, więc dajcie mi
  • Odpowiedz
@SirSherwood: "Alkohol i narkotyki służą albo do rekreacji albo w medycynie. Porównywanie ich do broni jest absurdalne." - oczywiście, że jest bo one zabijają więcej ludzi niż broń palna w państwach takich jak Polska. Broń jako rekreacja jest bezpieczniejsza od chlania do "zgonu" czy ćpania. Nie chcę broni w żabkach tylko wywalenia przymusu stowarzyszeń, zniesienia limitów na ilość posiadanych sztuk broni, wprowadzenia lepszego podziału pozwoleń na broń krótką, długą zamiast
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Ten argument o czarnoprochu to za każdym razem śmieszy tak samo. Znasz w ogóle jakieś towarzystwo miastowe, ludzi z półświatku czy tylko tak z dupy teoretyzujesz? Bo już widzę, jak tam chłopaczki ogarniają sobie czarnoprochowca na robotę :D
TY WEŹ TAM MORDZIU OGARNIJ CZARNOPROCHOWCA OD DZIADKA, BO SŁYSZAŁEM, ŻE BYŁ KAWALEREM W POWSTANIU STYCZNIOWYM. POTRZEBUJĘ NA ROZKMINĘ Z CZECZENAMI.
Chłopie, daj sobie spokój z tym argumentem. Bo jakbyś wyskoczył
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Wiesz dlaczego twój argument jest inwalidą? Bo powołujesz się na niską staytystkę użycia tej broni do popełnienia czynu zabronionego. Ciekawe z czego to wynika? Może z tego, że nikt nie będzie latał z taką lochą na robotę. To nie grupa rekonstrukcyjna oddziałów pruskich :D
  • Odpowiedz