Wpis z mikrobloga

Jeśli jakiś pracodawca narzekał na millenialsów to po wejściu zoomerów na rynek pracy będzie tych pierwszych po rękach całował.

Panie Januszu, Pan jest literraly toxic z tymi wymaganiami, proszę się udać na terapię.


#heheszki #praca #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
@znikam5: i z czego będą ci zoomerzy żyli? Będą musieli w końcu iść do roboty aby mieć co jeść i gdzie mieszkać, więc trochę zweryfikują swoje wymagania.
  • Odpowiedz
@steemm: nikt normalny tak nie mowi, bo jak ktos tak mowi, to mozna z gory zalozyc, ze normalny nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak na marginesie, wczoraj stalem w kolejce za dwoma pedzlakami, ktorzy wlasnie w taki sposob ze soba rozmawiali
  • Odpowiedz
@znikam5: no ja z ziomkami też rozmawiam używając bardziej młodzieżowego języka, dość dużo przeklinam, itd. Ale podczas rozmowy o pracę czy w kontaktach z klientem potrafię się wyrażać ładnie, buduję zdania złożone i nie sklinam. Uwierz mi - da się rozróżnić te 2 konteksty, serio.
  • Odpowiedz
  • 0
@znikam5 nic nie będzie. Jak ich przyciśnie to szybko się do pionu postawia. Miałem kolegę na studiach - włosy do pasa, rozwalone glany, wszystko w dupie nic nie robić, gadał tak samo z dupy. Po paru latach go spotkałem w sklepie jako obsługę - miły, dobrze ostrzyżony i dobrze ubrany i jakoś ładnie umiał się odezwać..... Życie
  • Odpowiedz