Wpis z mikrobloga

Dziewczyna weszła na redukcję. Jadła 1800 kalorii normalnie, potem obniżyła na 1500 dodała aktywność ale nie spadło prawie nic z wagi. Badania w normie. Teraz zaczyna dietę ketogeninczna i mam pytanie czy zostawić jej 1500 kalorii? Mówi że więcej nie chcę jesc bo tyle jest ok. Co sądzicie, za dużo, za mało czy ok?
#keto
  • 21
Dziewczyna weszła na redukcję. Jadła 1800 kalorii normalnie, potem obniżyła na 1500 dodała aktywność ale nie spadło prawie nic z wagi.


@krystal7: W jakim czasie?
@hetero_sapiens: nie, bo to moja dziewczyna a nie klientka jak ktoś wyżej napisał, ma odwrotny problem jak już, nie lubi dużo jeść a dwa że nigdy nie widziałem tak zdeterminowanej osoby żeby schudnąć. Gwarantuje że nie je na boku
@pannakota: a jak już byś coś proponował, to te 1500 utrzymać albo trochę podwyższyć?

Znając ja to mało będzie jadła i potem nie będzie z czego zbijać albo po prostu w 2 miesiącu zacznie liczyć i okaże się że je więcej
@krystal7: Jak utrzymuje aktywność na poziomie tych słynnych 8 tys kroków, trzyma michę i ma dobrze wyliczone kalorie to niech zrobi badania krwi pod katem problemów z tarczyca lub skonsultuje to z jakimś dietetykiem
@MTGrubas: 52 kg to zwykła sylwetka szczupłej dziewczyny która nie ma mięśni. Potem byśmy się martwili jak to utrzymać. Oczywiście dalej liczenie kalorii, bardzo powolne wracanie do zera kalorycznego. Jak nie 52 to 54. W każdym bądź razie jest trochę tego do zrzucenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krystal7: powinno być git, pamiętać o potasie I soli, powinno być git. Sam dużo więcej nie jadłem na początku keto, a zapotrzebowanie mam dużo większe. Pić rosół, jeść jajka i obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziwne, ja na LCHF od 18 stycznia (4 miesiące) zszedłem z wagi nieco ponad 100 do 83 kg. Początkowo jakieś 1600kcal, teraz więcej. Raz w tygodniu basen ALBO spacer pół godziny.