Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czy może ktoś mi potwierdzić czy mogę dodać swoją kartę do Google Pay, mianowicie kartę z Millenium banku.
Jak pisałem wcześniej zdecydowałem się sprawdzić ten bank ale karta jeszcze mi nie przyszła, z informacji do których dotarłem to oficjalnie nic nie jest gwarantowane ale powinno działać. Może ktoś by się pokusił o wyjaśnienie jak to tu wygląda, zresztą 2022 rok i brak oficjalnego wsparcia GPay?!. (Znaczy w kilku artykułach piszę(ało) że niby dodali/ją tą opcje ale to wszystko jakieś takie nieczytelne.
#bank #millennium #bankmillennium
  • 17
  • Odpowiedz
@BlackMask: U mnie nie działa z tego co widzę (chciałem dodać do Apple Pay przez Apkę)... Możesz ręcznie spróbować przez numer karty i dane z portalu (chociaż nie wiem, czy tam CVV widać)
  • Odpowiedz
@Emill: @thebestisyettocome: @Matpiotr: Tak to wiem panowie, sądziłem że może nieoficjalnie się da ręcznie bo nie wszystko musi mieć oficjalne wsparcie. Obecnie mam Mbank i szukam alternatywy, poleca ktoś coś?
Nie mam 26 jeszcze i chciałbym mieć wypłaty z bankomatów za 0. W millennium podoba mi się fakt dodatkowych funkcji jak rejestracja kart sim + assistance (o ile to naprawdę działa).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackMask: Póki co, do google Pay można dodawać karty powiązane z kontami firmowymi. Dla osób indywidualnych mają dodać dopiero za jakiś czas. Cholera wie kiedy. Kpina
  • Odpowiedz
@laress: No właśnie mnie też to zdziwiło, wziąłem ten bank bo znajomi mówili że całkiem dobrze się z tego korzysta tylko nikt mi nie powiedział że nie mają obsługi Google Pay.
  • Odpowiedz
@BlackMask: Ogólnie karty z Millennium można dodać do Google Pay, żeby płacić w internecie, ale nie zbliżeniowo. Wystarczy dodać je np. przez Sklep Play, nie bezpośrednio przez GP, ale pojawią się w samej aplikacji
  • Odpowiedz
@BlackMask: Też bym chętnie bank zmienił ze względu na GP, ale reszta jest ok. No i nie chcę znowu bawić mi się w wymiany kart, numerów konta itp :P Póki co, poczekam cierpliwie
  • Odpowiedz
@laress: Znaczy ja mam obecnie Mbank od kilku lat, nie narzekam aż tak bardzo ale ostatnio przy wypłacie blikiem nie wiedziałem że mam limit i go przekroczyłem to mi wywaliło wszystkie autoryzacje. Nie mogłem wypłacić kartą bo mam uszkodzony pasek magnetyczny i żaden bankomat go nie przyjmie (a przynajmniej nie próbowałem).
  • Odpowiedz