Wpis z mikrobloga

Kocham podróżować koleją i wagonami z przedziałami.
Trafił mi się typ z tribalem na ręku czyli #!$%@? dres, strach się bać i miła rodzinka z dzieckiem.
Ja siedzę naprzeciwko strasznego typa z tribalem, który nawet nie powiedział dzien dobry gdy rodzinka wbiła do przedziału, i ogólnie strasznie agresywnie wszystko robi. Otworzył paczkę kabanosów jakby miał nimi #!$%@?, rzucił książka o stolik #!$%@? wie po co.
Nogi mi trochę ścierpły i chciałam założyć nogę na nogę, niechcacy leciutko dotknęłam kolano szanownego pana za co od razu przeprosiłam. Ten popatrzył się na mnie spod byka, wielce wzdychnął i mocnym machnięciem ręki „zrzucił” kurz z kolana którego tam nawet nie było.
I już wiedziałam ze będzie jazda.
Następnie dziecko trochę sobie gada, uśmiecha się. Ten nagle rzuca słuchawki na stolik, telefon. Wstaje, zabiera walizkę i rozpychając się wychodzi z wagonu.
Niestety za długo nasze szczęście nie potrwało, bo wrócił. Oczywiście znów rzucił wszystko co mógł trzy razy mocniej. Ja już siedzę z tymi nogami podkulonymi bo się boje ze mi #!$%@? XDD
Przyszedł konduktor sprawdzić bilety. Szanowny pan z tribalem trzy razy głośniej niż trzeba, mówi do konduktora czy w ogóle ten pociąg gdzieś dojedzie? Bo raz jedzie wolno, raz szybko, a mu się spieszy!!! Konduktor spokojnie tłumaczy, że to nie jest zależne od nich, a opóźnienia się zdarzają. Ten coś znów do niego #!$%@?, a gdy wyszedł wyzwał go od cweli, #!$%@? i szmat. Przypominam ze siedzi z nami małe dziecko. 10 minut później z trzaskiem zamknął okno.
Zostal ostatni przystanek, jestem ciekawa czy coś się wydarzy jeszcze, chociaż ciężko mi się tu siedzi XD
#pkpintercity #pkp #patologiazmiasta #patologiazewsi ##!$%@?
  • 8
  • Odpowiedz
który nawet nie powiedział dzien dobry gdy rodzinka wbiła do przedziału,


@Alexthehuman_: Ale to wbijajacy do przedzialu mowi pierwszy "dzien dobry" :PPP

Ja to starej daty jestem. Musialem wygooglac co to "Tribal". Wyszlo mi ze tatuaz.

Musze szwagrowi napomknac zeby w pociagach mial zawsze dlugi rekaw bo moze zostac uznany za "niebezpiecznego typa". :P

  • Odpowiedz