Wpis z mikrobloga

Coś mi mówi że RR będzie dużo bardziej złożone niż pozornie się wydaje - to że Płaczka odpadnie jest chyba zbyt bardzo oczywiste i obstawiam że może dojść do jakiś dodatkowych wydarzeń - np. jakieś dodatkowe głosowanie lub dziewczyna która została wybrana do odpadnięcia będzie miała jakąś dodatkową "moc".
Nawet sugerując się długością skróconych odcinków RR w przededniu emisji tv to zawsze miały 28-29 minut - aktualnie sktócony odcinek posiada 22 minuty - to bardzo duża różnica czasu - zdecydowanie przewyższająca czas na wyjście Skoczka i Laury przed szereg i wskazanie jednej dziewczyny, która ma odpaść z programu.
#hotelparadise
  • 25
@kipman1: Kuba pisał na insta, że smutny dzień dziś to może faktycznie odpadnie, szkoda bo już 3 raz by potencjalnie miała odpaść także chyba do 3 razy sztuka. Chociaż to bez sensu. Po co wywalać Oliwkę, która ma relacje z Kuba zamiast np Klaudię czy Dominikę.
@Opportunist: z jednej strony tak, ale ze strategicznego punktu widzenia najlepiej byłoby wywalić albo Elizę albo Oliwię bo w tym momencie obie mają "najmocniejsze" pary. I w sumie takie posunięcie byłoby ciekawe jakby odpadła Eliza albo Oliwia, byłoby sporo zamieszania, ale myślę, że jakby Laura wskazała albo jedną albo drugą to produkcja w magiczny sposób zrobiłaby zwrot akcji i one decydowałyby kto ma odpaść, albo cos w tym stylu. Myślę, że