Wpis z mikrobloga

Coś mi mówi że RR będzie dużo bardziej złożone niż pozornie się wydaje - to że Płaczka odpadnie jest chyba zbyt bardzo oczywiste i obstawiam że może dojść do jakiś dodatkowych wydarzeń - np. jakieś dodatkowe głosowanie lub dziewczyna która została wybrana do odpadnięcia będzie miała jakąś dodatkową "moc".
Nawet sugerując się długością skróconych odcinków RR w przededniu emisji tv to zawsze miały 28-29 minut - aktualnie sktócony odcinek posiada 22 minuty - to bardzo duża różnica czasu - zdecydowanie przewyższająca czas na wyjście Skoczka i Laury przed szereg i wskazanie jednej dziewczyny, która ma odpaść z programu.
#hotelparadise
  • 25
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: @agulana: poważnie zaczynam wierzyć że Oliwka jakimś cudem leci na RR - nie mam zielonego pojęcia jak, ale obserwując ruch na IG to wiele wskazuje że tak będzie - zasięgowa drama Zdzira, zasięgowe fotki Oliwki z Sevciem i po ponad tygodniu przerwy dodają się hurtem nowi followersi (dzisiaj wjechało z dupy 2k) - wg mnie coś jest na rzeczy bo zawsze jak ktoś odchodzi z programu to wchodzi naturalny
  • Odpowiedz
@Hogataa26: nie ruszy jej - na lajwie widziałem pojednawczą rozmowę Elizki z Klaudią, a Klaudia w jakiejś innej rozmowie powiedziała że w życiu nie ruszy nikogo z pary Jaylizy:)
Biorąc pod uwagę że Domi Klaudię już przekabaciła swoimi historiami to Wiki, Elizki czy Laury nie ruszy, a skupi się na Oliwce.
  • Odpowiedz
@kipman1: zobaczymy jutro jak się sytuacja rozwinie. Ja tych strategii na ig nie kumam,bo tam nie siedzę :), ale jestem skłonny uwierzyć że poleci prędzej Olivka niż Eliza, bo ewidentnie czuć że para tej drugiej ma dupochron produkcji, takie coś w stylu bibiora i sajmona. Z drugiej strony to chciałbym by odpadł ktoś kogo się nikt nie spodziewa :)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: pożyjemy zobaczymy - to tylko hipotezy:) Odnośnie dupochronu produkcji - czy Sevag nie ratował Oliwki na ostatnim RR? Ona też miała kilka momentów w programie gdzie można było przyklepać jej ratunek przez produkcję. To bardziej kwestia kto kogo lubi i czy widzi pewne kwestie.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: no i się zgadzamy - warto podkreślić że od początku sezonu produkcja bardzo walczy z robieniem układów między uczestnikami tak jak to było w HP4. Już na samym początku program został ustawiony przez produkcję gdy Marika i Karolina spiskowały z Kamilem przeciwko Olce - ruch produkcji wprowadzający możliwość zabrania za sobą wybranego faceta przez odchodzącą dziewczynę z programu to była niemal egzekucja - w jakiejkolwiek konfiguracji wydarzeń Kamil leciał do
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: na szczęście HP6 to ma być rzeźnia :) Dla mnie największą porażką tego sezonu są beznadziejne lajwy bo są bardzo krótkie i stanową lekkie rozszerzenie odcinków, a większości najistotniejszych rzeczy jak atmosfera w hotelu czy relacje między uczestnikami są zakamuflowane w szczątkowych rozmowach.
Powroty też są beznadziejna - za dużo i zbyt mało znaczące są - nie wiem po co przykładowo Płaczka wróciła, to jakaś pomyłka.
  • Odpowiedz
@kipman1: no miejmy nadzieję że 6 będzie ciekawsza. Ta edycja może jest tak przybita, przez to że w poprzedniej było dużo szamba, które się rozlało i tvn miało ręce pełne roboty by to posprzątać, chociaż niemiły zapach pozostał.
  • Odpowiedz
@kipman1: Obserwuję Oliwkę i mogę specjalnie dla ciebie policzyć ilu ma ciapatych na ig ale wiesz, za darmo to w ryj można dostać także możemy się zgadać na priv co do stawki ;)
  • Odpowiedz
@Opportunist: czemu ciapatych i co to za słownictwo - pisałem już z jakiej bazy followersów korzysta bo sam z niej korzystam w pracy:) patrz archiwum jak chcesz się dokształcić w temacie;)
  • Odpowiedz
@kipman1:

Ciapaty - Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!) przywleczone przez przebywających czasowo w UK. Określenie jest typowe dla emigrantów polskich i pochodzi prawdopodobnie od nazwy hinduskiego pieczywa.
Najczęściej wyraża zawiść bądź przekonanie o nienajwyższych możliwościach intelektualnych określanych tym słowem.

A: Ciapaci mnie z roboty wygryźli...

Sorry, byłam w UK i tak mi zostało XD

Aaa czyli sam kupujesz followersów ale to tylko uczestnicy HP źli?
  • Odpowiedz
@Opportunist: też mieszkam za granicą ale nie miałem styczności z tym słowem... ok nie wnikam już.
Kupowanie follow, wyświetleń, kliknięć, komentarzy itd nie jest ok - ja nie kupuję, a wspieram marki, zatem bardziej pośredniczę lub sprzedaję. Ja tylko wyśmiewam kupowanie follow przez początkujących influ bo to strzał w kolano przy dzisiejszych filtrach IG jeśli nie posiada się realnych 100-150k realnych obserwatorów. Uczestnicy, szczególnie kobiety idą do HP po follow na
  • Odpowiedz
@kipman1: Podobne myśli. Z związku z tym, że pewnie będzie większa gmatwanina to nasuwa mi się jeszcze takie spostrzeżenie, że Klaudia i Karo bardzo były z sobą zżyte i na pewno Klaudia dopytywała się jak odpadła Karolina. Myślę, ze tym, że Elizka dała Karo czerwoną różę mogło być wielkim plusem dla Elizki i Dżej traktował ją jak siostrę..
  • Odpowiedz
@bystrawoda: bardzo celna uwaga

@agulana: zgadza się ale wpływ Domi na Klaudię również może być wielki, a Klaudia z Oliwką rywalizowała o Sevcia gdy odpadała za pierwszym razem - znając życie Oliwka mogła olać relacje z koleżanką i nie pogadały sobie aby wyjaśnić stare kwestie, zatem ja obstawiam Oliwkę
  • Odpowiedz