Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Ja Ciebie rozumiem ale jasno nam powiedziano, że nowi to mają być z Ukrainy a potem Polacy


@profildogier: Pokarało za wrzucanie memów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak uważasz, że coś jest nie tak - pisz do organu prowadzącego z prośbą o wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Nie chodzi o moje i czemu mi to przypisujesz? wkurza mnie fakt, że ktoś jest bardziej uprzywilejowany w takiej sytuacji. @Aleale2: No faktycznie, nie ma miejsc w przedszkolu odpowiedz Twoja "to rób dzieci" no mądrość ludowa
  • Odpowiedz
@profildogier: chyba wszystko a w zasadzie przedszkole jest nie potrzebne.


@Aleale2: No jak oboje z rodziców pracują, o może być ciężko.

Nie chodzi o moje i czemu mi to przypisujesz?

jasno nam powiedziano


@profildogier: To nie wiem o co chodzi, z podanego artykułu nic takiego nie wynika.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Chodzi o to, że przedszkola mają dostać jakąś dodatkową kase za dzieci z Ukrainy czyli pewnie coś na zasadzie szpitali i dodatków za pacjentów COVID


@profildogier: Z artykułu wynika, ze na dodatkowe godziny polskiego. Domyślam się, że dodatkowe pieniadze są potrzebne, aby przygotować miejsce.

Dobra, widzę, że kręcisz aferę z dupy w tym momencie. xD
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Kręce afere z dupy bo otrzymałem taką odpowiedz w przedszkolu.

Dodatkowo nie tworzy to wcale patologii w której przedszkola będą chciały przyjąc

"Piontkowski był pytany o to, gdzie samorządy mają znaleźć pieniądze na powiększone o dzieci ukraińskie grupy przedszkolne.

"Przewidujemy dodatkową dotację na dziecko ukraińskie w przedszkolu. Prawdopodobnie będzie to ok. 5 tys. złotych na jedno dziecko" – powiedział Piontkowski."
  • Odpowiedz
@profildogier:

Dwa dni temu pisałeś

I co rubelek znow rosnie w sile i rosja dalej sie trzyma zas my pedzimy w przepasc gospodarcza.


Dziś

W przedszkolu brakuje jak zawsze miejsc dla dzieci ale już jest utworzona lista rezerwowa z której dzieci z Ukrainy w pierwszej kolejności


Co jutro?

Znajoma chciała zapisać nowonarodzonego syna w urzędzie stanu cywilnego - okazało sie, ze zabrakło nr PESEL bo wszystkie rozdawali Ukraińcom!

?
( ͡
  • Odpowiedz
@DanyDwaBanany:
1. Ale dalej powielasz idiotyczną narrację wyciągniętą z dupy. Poniżej zdjęcie rubla poszedł #!$%@? w góre czy nie? Tyle napisałem odnosnie rubla. Pózniej wytłumaczył mi jeden z Mirków przełożenie na ich gospodarkę.

2. Z przedszkolem sytuacja z dzisiaj z godziny 17:00 z zebrania w przedszkolu

3. Co będzie jutro? Nie wiem co wymyślą ludzie podobni do Ciebie i kochany PIS
profildogier - @DanyDwaBanany: 
1. Ale dalej powielasz idiotyczną narrację wyciągnię...

źródło: comment_1653501453AAAzowIthLLM8oWZNX4Kb3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz