Wpis z mikrobloga

@Krolowiec: Tatami ma dość kuszącą cenę tak do 400zł. Tylko, że wg. mnie jest to bardziej papier ścierny a nie kimono :) A co do Hayabusy to nie wiem jak to będzie na zawodach, w sensie czy Cię by dopuścili. Na ostatnich MP w Poznaniu czepiali się jak ktoś miał różne kolory góry i dołu. Czytałem nawet w regulaminie, że w czarnym gi nie można startować, ale dużo ludzi startowało
  • Odpowiedz
@Wida: Boi Team, właśnie zastanawiam się nad nim, miałem trochę długą przerwę od treningu wczoraj nie byłem bo się dziewczyna rozchorowała i musiałem z dzieckiem zostać
  • Odpowiedz
@Krolowiec: ja teraz też trochę ciężko z treningami bo mamy remont salki, no i z kasą krucho. 8 lutego w Dzierżanowie czy jakoś tak są też zawody w no-gi. Jaki masz pas? Ja jestem białasem z 2 belkami. Trenuje 1 rok i 3 miesiące. Waga -70kg.
  • Odpowiedz
@Krolowiec: ja mam teraz 68kg. W kimonach startuje w -70kg a w no-gi -67,5kg. :) Startowałem w Pucharze Polski w no gi to w 1 walce odpadłem. Wiara jak wywijała na macie to nie da się opisać :D W MP w gi wygrałem 1 walkę, a w drugiej remis i przez decyzje sędziów przegrałem :) Nie jest łatwo na zawodach. A do wrocka jeżdżę do kolegi to kiedyś wpadnę na
  • Odpowiedz
@Wida: Super, wiem że nie łatwo u nas chłopaki (białe pasy) całkiem nieźle na ostatnim ALMAA: 73kg 1i2 miejsce, i w 61 pierwsze. Ja muszę trochę potrenować, na turniej bym pojechał tylko by się sprawdzić
  • Odpowiedz
@Krolowiec: Też kiedyś chciałbym wystartować w MMA, musiałbym popracować nad stójką bo rewelacji nie ma :D Tak tylko 1 walka aby się sprawdzić.
  • Odpowiedz