Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak wysoki próg bólu mają nasi rodacy. Wiem, że wysoki, ale zastanawiam się kiedy zostanie przekroczona granica krytyczna.Aktualnie nic nas nie rusza, ani inflacja, ani ceny paliwa, przekręty, nepotyzm, absolutny brak kompetencji w czymkolwiek.
Przykładowo weźmy sobie stan polskich wód. Susza jest od wielu lat, ale przecież istnieje urząd za to odpowiedzialny i co oni tam kuźwa robią? Lata zaniedbań i nikt za to nie beknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najsmutniejsze jest to, że ludzie którzy to widzą nie mają praktycznie pola manewru no bo co można zrobić? Chyba tylko wyjechać i od czasu do czasu zobaczyć co się dzieje w tym grajdole i uśmiechnąć się pod nosem ¯\_(ツ)_/¯

#polska #bekazpisu #polak #gownowpis #przemyslenia
  • 11
@hekktik: Wiem, że idealny obywatel to obywatel bierny i najlepiej wierny, ale chyba nie powiesz mi, że jeżeli za poprzednich rządów była susza to aktualny rząd też ma mieć na to #!$%@? jajca? Teoretycznie jest urząd, który się tym zajmuje, ale nie widać żadnych efektów. Oczywiście susza to tylko jeden z wielu przykładów wieloletnich zaniedbań.
Pisowcy tak nas wydoją, że nie będzie co zbierać po ich rządach.
Ogólnie to jestem ciekawy
a co masz jako obywatel z tym zrobic?


@unick: ponawiam pytanie bo poplynales odpisujac na nie wiem co. "chyba nie powiesz mi" - sam rzucasz teze i przypisujesz ją rozmowcy, najgorszy sposob prowadzenia rozmowy
a co masz jako obywatel z tym zrobic?


@hekktik: Oto jest pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) stworzenie nowej siły politycznej to proces długi i kosztowny (gdzieś przemknęła mi informacja, że u naszych południowych sąsiadów władzę przejęła partia istniejąca od chyba niecałego roku - czyli nie ma rzeczy niemożliwych), protesty można sobie wsadzić wiadomo gdzie i tak naprawdę jesteśmy na łasce postkomunistycznych układów. Prawdziwe i intensywne protesty z